Forum Gerçek

Forum Gerçek (http://www.forumgercek.com/)
-   Ülkemiz ve Dünya Gündemi (http://www.forumgercek.com/ulkemiz-ve-dunya-gundemi/)
-   -   IŞID'den Türkiye'ye Açık Tehdit "Bedelini Ağır Ödeyeceksiniz" (http://www.forumgercek.com/ulkemiz-ve-dunya-gundemi/112842-isidden-turkiyeye-acik-tehdit-bedelini-agir-odeyeceksiniz.html)

SerseriGezgin 09.10.14 11:03

IŞID'den Türkiye'ye Açık Tehdit "Bedelini Ağır Ödeyeceksiniz"
 


Irak Şam İslam Devleti terör örgütü, Türkiye'yi ABD'nin yanında yer almasından dolayı açıktan tehdit etti. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden

(TBMM) Suriye ve Irak için sınır ötesi harekat tezkeresinin geçmesi ve dün ABD'nin Kobani'deki IŞID güçlerine havaharekatı düzenlemesinin ardından örgüt Türkiye'yi tehdit etti.

Habertürk'ten Lokman Happani'nin haberine göre; IŞİD'in İslam Devleti haber adlı Twitter adresinden yayınladığı bildiride, "Türkiye haçlı seferlerinde yer almasının bedelini ağır ödeyecektir" denildi.

"BİNLERCE UYUYAN HÜCREMİZ VAR"

Türkiye haritasının üzerine el bombaları konulan bir görselle yayınlanan tehdit mesajında, "Türkiye bu savaşa İslam devletinin karşısında girerse, güvenli kalır zannetmesin. Türkiye'nin içinde İslam Devleti'nin binlerce uyuyan hücreleri vardır. Bizim cevabımız çok sert gelecektir" denildi.Öte yandan IŞİD'e ait olduğu iddia edilen bir videoda; Erdoğan'ın ABD'nin yanında olduğu belirtilerek şeytanın yanında yer aldığı ifade edilmişti.


Odatv.comMustafa Akten 09.10.14 11:36

Cevap: IŞID'den Türkiye'ye Açık Tehdit "Bedelini Ağır Ödeyeceksiniz"
 
Amerikan yetkilileri IŞİD denilen örgütün varlığı ile mücadele, bir başka deyimle oyalama ve oyalanma taktiği 30 yıl sürecektir diyor. Tıpkı yarattıkları diğer güya Müslüman terör örgütleri gibi. Amerika için önemli olan çoğunluğu Asya ve buraya tabi ortadoğu ülkelerinin içinde çoğunluğu Müslüman olanların iflah olmamalarına ilişkin planlarıdır! Onlar için önemli olan insan değildir, insan hakları değildir, ülkelerin toprak bütünlüğü ve milliyetleri değildir. Onlar için Akaryakıt ve tesisleri rafineleridir. IŞID'ı El Kaideyi, El Nusrayı, El Rabiyayı, Rabıtayı, PYD'yi PKK'yı PJK'yı yaratıp besleyen, silah, para, lojistik açıdan destek veren kim? Tüm bunları yok etsek ABD yarın başka virüsler yaratacak 1.5 milyar Müslümanın iflah olmaması, insan gibi yaşamaması için elinden geleni yapacaktır. Aksine hareketlerde Ortadoğu ileri karakolu İsrail devreye girecektir. Ve biz bizim gibi saflar hala ABD'yi dost olarak görmeye devam edeceğiz. Mandacılığı, çıkarcılığı maddi ve siyasi ikbali ABD ile işbirliğinde gören sahte idarecilerin elinde.

Asena 09.10.14 21:26

Cevap: IŞID'den Türkiye'ye Açık Tehdit "Bedelini Ağır Ödeyeceksiniz"
 
Biz korkmuyoruz. RT'nin kefenle pesinde gezen askerleri var.Herbiri ölüme hazir.


WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker