Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 10.10.14, 12:43   #1
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 35
Konular: 1613
Mesajlar: 8,111
Ettiği Teşekkür: 29772
Aldığı Teşekkür: 35467
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

"İki arkadaşımla beraber Irak Kürdistanı'ndan kaçtık. Amacımız Suriye muhalefetine katılmaktı.

Doğduğum kent olan Halepçe'de, 2013 Ekimi'nde birkaç kişinin bağlantı bilgilerini bulduk. İslamcı bir Kürt grubundandılar. Bize Özgür Suriye Ordusu'ndan oldukları söylenmişti.

Onlarla Türkiye'de buluştuk. Bizi Kilis'te bir otele yerleştirdiler. Sonra Türkiye sınırında bir eğitim kampına gittik.

Böylece Özgür Suriye Ordusu yerine "İslam Devleti" (IŞİD) saflarına katılmış olduk.

Kampa gitmeden önce IŞİD'den kimse bahsetmemişti. Sadece rejimin Müslüman katili olduğundan konuşuyorlardı. Onlardan kuşkulanmadık. Üstelik sakalsız ve sivil kıyafetliydiler.

Önce tavuklar, sonra da başka hayvanlar üzerinde kelle kesme ve silah kulanma eğitimi aldık.Ben teknik uzman olduğumu söylediğim için bana radyo ve telefon bağlantılarını dinleme ve saldırılarda ele geçirilen bilgisayarla arşivleri onarma görevini verdiler. Çatışmalara hiç katılmadım. (Onlardan kaçmayı başarmamın ardından, Kürt YPG örgütünün aylarca süren soruşturmalar sonrasında beni aileme gönderme kararı almasında bu durum etkili oldu.)

IŞİD komutanları bize iyi davranıyordu. Yemeğin, kıyafetin ve silahın iyisini bize veriyorlardı. Bizim için epeyce para harcadıklarını gördükçe onlara karşı ahlaki açıdan borcumuzun arttığını hissediyorduk.

* * *

Bu arada bize "cennette yeriniz garanti" diyorlardı. Kuran'daki surelere ve Hz. Muhammed'in hadislerine dayanarak cennette "72 bakire"ye kavuşacağımızı ve ayrıca cehennemdeki yakın akrabalarımızı da cennete alabileceğimizi söylüyorlardı.

Yalnızca ahirette değil, bu dünyada da bol kadın vaat ediyorlardı. Gayrimüslim ve esir kadınlara sahip olmamız Allah'ın iradesine de uygundu.

İslam yolunda verdiğimiz kutsal savaşta kâfir kadınları ve çocukları öldürme hakkımız yoktu. Onları yalnızca esir alabilirdik.

Evliyiz ya da bekârız, fark etmez, Müslüman olmayan esir kadınlarla seks yapabilirdik. Onları alıp satabilirdik. Çocukları da hizmetçimiz yapar veya cihat için savaşçı olarak yetiştirebilirdik.

Bir de vücutlarını IŞİD üyelerine gönüllü olarak sunan ve bu sayede cennete gitmeyi garantileyen Müslüman kadınlar vardı.

Bütün bunlara tepki gösterenler kellesini kaybedebilirdi.

Aramızda yabancı militanlar da vardı. Bunlar Kuran'ı, davanın önemini ve Arapça'yı bilmezler, pek iyi savaşamazlardı. Böylelerinin beynini yıkayıp bu dünyada ve ahirette çok kadın vaat ederlerdi.

Komutanlarımızın gayrimüslim kadınlara zorla sahip olduklarını da biliyorum. Mesela, Kuzey Suriye'deki Rakka'da kocaları infaz edilen Hıristiyan kadınlara nasıl tecavüz edildiğini gördüm.

* * *

Rakka'da bir gün 6 cihat savaşçısının bir Hıristiyan kadının ve onun 12-13 yaşlarındaki kızının ırzına geçmek istediğine şahit oldum. Çocuğa dokunmamalarını söyledim. Önce silah çekip beni kovdular. Sonra da "yerel mahkeme"ye verdiler.

Mahkeme bana haksız olduğumu, 13 yaşındaki kızın çocuk sayılmayacağını, Hz. Muhammed'in bile 9 yaşındaki Ayşe ile evlendiğini söyledi. Komutanım yetişmeseydi sonum kötü olabilirdi.

Rakka'ya geldiğim haftadan beri oralardan kaçmak istiyordum. Ama başaramazsam kellemi kaybedeceğimden korkuyordum.

Beni bu riske girmeye zorlayan şey, gözlerimle gördüğüm bir infaz oldu. Benimle aynı yaşlarda, ama benden çok daha cesur bir YPG üyesinin infazıydı bu.

Önce parmaklarını kestiler. Ama o, cihatçılara bağırmaya ve hakaret etmeye devam ediyordu. Bunun üzerine ona daha acımasız bir ölüm düşündüler: Kafasını sonuna kadar kesmediler ve açık yaraya tuz ektiler.

Bir hafta gözüme uyku girmedi. Nasıl kaçacağımı düşünmeye başladım.

Yine Suriye’nin kuzeyinde bulunan Serêkaniyê'de böyle bir fırsat elime geçti.

Önce yeni bir birliğe katılmak için Türkiye sınırını geçtik. IŞİD ile Türk gümrükçüleri arasında anlaşma vardı. Ardından da Serêkaniyê'ye gittik.

Orada YPG baskınına uğradık. Ben hemen teslim oldum. Soyunmamı istediler. İntihar eylemcisi olmadığımı görünce beni teslim aldılar."


(NOT: Your Middle East Gazetesi'nden Roj Ahmed'e kendini Ömer Şerko olarak tanıtan gencin anlattıklarını Rus MetroNews sitesinde okudum, oradan özetledim.)

http://www.metronews.ru/novosti/islamskoe-gosudarstvo-obeshhaet-raj-novobrancam/Tponjh---YNOzrmmwclas/

Hakan Aksay
T24
__________________
Kötü veya kötünün iyisi hiç fark yaratmaz, eğer bir seçim yapacak olsam ikisini de seçmemeyi yeğlerim.
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.10.14, 12:51   #2
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2009
Konular: 230
Mesajlar: 5,070
Ettiği Teşekkür: 17725
Aldığı Teşekkür: 26850
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada Ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Bunlar insan olamaz. Kanım dondu.
__________________
Bu güzel ülkede elbette özgürlük türküleri söylenecektir. Ve yine kardeşçe paylaşım olacaktır. Görsek de, görmesek de...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.10.14, 13:06   #3
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 189
Mesajlar: 1,913
Ettiği Teşekkür: 2370
Aldığı Teşekkür: 7236
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada Ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Böyle ağır dincilerin kadın için yapmayacakları şey yok
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.10.14, 15:09   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1551
Mesajlar: 14,990
Ettiği Teşekkür: 61807
Aldığı Teşekkür: 52451
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Şimdi bazıları kızacak belki ama Kuran' da kafir sayılanla ganimet için savaşmak, kan dökmek ve ganimet almak var. Ayrıca sivil kadın ve kızların savaşta esir alınması, ganimet sayılması, müslümanların cennette portakal memeli hurilerce her gün seksle ödüllendirilmesi de var. Dahası Kuran' da kafirden alınan ganimetin 1/5' inde peygamber hakkı da var!

Şimdi Kuran' da ''cennette göğüsleri yeni çıkmış genç kızlar, içki dolu kadehler'' diye başlayıp, ''Ey Peygamber biz sana Allah' ın genimet olarak verdiği şu hanımları helal kıldık'' diye devam eden ayetlerle bu insanların beyinlerini yıkarsan, bu adamlar elbette dünyada sahip olamadıklarına cenette sahip olabileceklerine inanacak ve asla ölmüden de korkmayacaklardır... Ölmek demek hurilere kavuşup ''şarap akan dereler'' in kıyısında gencecik kızlarla gece-gündüz ve hiç güç kaybetmeden seks yapmak çünkü...

Cehalet olduğu sürece yobazlardan kurtuluş yok yani...
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.10.14, 17:11   #5
"Her Şey Güzel Oldu"

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3756
Mesajlar: 17,520
Ettiği Teşekkür: 73482
Aldığı Teşekkür: 67842
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Adam öldürmek hangi dinden olursa olsun, ne için olursa olsun en büyük günah... Allahın verdiği canı sadece yine sadece o alır...

Bunların yaptığı canilikten başka bir şey değil...
__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.10.14, 17:22   #6
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2013
Konular: 390
Mesajlar: 3,796
Ettiği Teşekkür: 14366
Aldığı Teşekkür: 15615
Rep Derecesi : Deniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Öfkemden...

Biraz kaba sözler kusura bakmayın bu köpek sürüsü .Analarıylan bil yatar, ERKEK i kutsallaştırmak amaçları Kadın'da köpekleştirmek,,..Ömer Sözüdoğru

O HAAA YUH!!!
DÜNYA DA KADINLA,
AHİRETTE HURİ İLE BOZMUŞLAR AHLAKSIZ ADİLER!
İŞTE DETAYLAR
... Selefi Şeyh Nasır el Ömer, daha önce yayınladığı fetvasında Şia ve Alevi kızların esir alınarak cihatçı gruplar arasında adil bir şekilde paylaşılması fetvasını vermişti!! Şimdi de Suriyeli teröristlerin cihat nikahı adı altında kendi kız kardeşleri ve mahremleri ile nikah kıyarak evlenebilecekleri fetvasını verdi!
Selefi şeyh Nasır el Ömer, Şia karşıtı yayınlar yapan "Visal" kanalında yaptığı açıklamada, "Silahlı mücahitler, namahrem mücahit (!) kadınlar bulamıyorlarsa, o zaman kendi mahremleri (anneleri, kız kardeşleri, kızları, teyzeleri, halaları…) ile evlilik akdi kıysınlar!" dedi.
Nasır el Ömer, şu ifadeleri kullandı:
"Yorgunluk bilmeyen mücahitlerin küfür karşıtı ve Suriye - İran (!) zulüm rejimlerine karşı savaştıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.
Bazıları, Suriye'deki kardeş mücahitlerin hizmetine yönelik yayınlanan fetvaları eleştirmekte ve tepki göstermektedirler. Ancak kadınların ve çocuklara yönelik cinayetlerden bahsetmiyorlar!"
Selefi Şeyhi Nasır el Ömer, daha önce de yayınladığı fetvasında "Şia ve Alevi kızlarının esir alınarak cihatçı gruplar arasında adil bir şekilde paylaşılması" fetvasını vermişti.
Şeyh Nasır el Ömer'in Şialar Hakkındaki Fetvasının Detayları
"İlk olarak bilmemiz gerekir ki; Şiaların, İslam hükümeti çatısı altında bir cihat hareketiyle kökleri kurutulamaz. Şialar, İslam hükümeti kurulduktan sonra iki yol ayrımındadırlar: Ya İslam'ı kabul edecekler! Ya da başları kesilecektir. Eğer mezheplerinde kalmaya ısrar ederlerse, o zaman onlara şu şekilde davranılmalıdır:
1. Tüm Şiaların başlarını, koyun başı keser gibi kesin. Öyle ki başlarının kanları ta ayaklarına kadar her yeri alsın. Bu manzara ne kadar da nefis bir manzaradır. Şia cesetlerinin kanla dolu denizde yüzdüğünü gördüğünde, Rafızilere ait kan dalgalarının sesleri kulaklarını okşar ve cenazeleri gözlerini vecde getirir.
2. Şia kızlarını esir alarak cihatçı gruplar arasında adil bir şekilde taksim ediniz.
3. Şia çocuklarına, sahih (vahabi, selefi, taassupçu Sünnilerin) İslam talimatlarını öğretin. Tevhit ve inançları onlara aşılayın. Onlara İslami fetihlerde kullanmak için askeri eğitim verin.
4. Şiaların şirkle karışık ibadet yerlerini (cami, mescit, medrese, hüseyniye) ve zerihlerini (Peygamber ve Ehlibeytinin kabirlerini) ortadan kaldırarak yerle bir edin.
5. Onların evlerini denetleyin ve şirkle karışık kitaplarını yok edin.
6. Aşura gününde kutlama şenlikleri düzenleyin ve Şiaları şenliklere katılmaları için zorlayın.
7. Onları çocuklarına: Muaviye, Yezit, Ayşe, Hafsa… vb. gibi isimleri koymaları için zorlayarak mecbur edin.
(ABNA.İR)
__________________
Bağımsızlıktan yoksun bir ulus,Uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz.


MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.10.14, 17:36   #7
"Her Şey Güzel Oldu"

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3756
Mesajlar: 17,520
Ettiği Teşekkür: 73482
Aldığı Teşekkür: 67842
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Sapık bunlar sapık...Akılları fikirleri başka yerde...

Düşünceleri sapık olduğundan her adamı kendileri gibi sanıp karısı ve kızlarını kapanmaya zorluyorlar...

Allah korusun böylelerinden bizleri...

Teşekkürler Deniz...

Teşekkürler Serseri...
(yazıyı okuyunca tepemin tası attı sana teşekkür etmeyi unuttum..)
__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.10.14, 18:19   #8
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2009
Konular: 198
Mesajlar: 4,138
Ettiği Teşekkür: 52790
Aldığı Teşekkür: 25548
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Dehşet verici, bunların hepsi iblis, pislik mahluk..Bu günlerin geleceği belliydi, lakin olayların vehameti her geçen gün daha korkunç hale geliyor..
İnternet ortamında paylaşılanlarda bu soysuz kansızlara prim yaptırıyor malesef..
__________________
Duayen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Duayen'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.10.14, 19:27   #9
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2009
Konular: 230
Mesajlar: 5,070
Ettiği Teşekkür: 17725
Aldığı Teşekkür: 26850
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

İslamı kendi içinde yaşayan herkes adam gibi yaşıyor. Ancak dini, kişisel çıkarları için kullanan iblisler her türlü soysuzluk, sapıklık, gaflet ve dalalet içindeler. Üstelik alayının beyinleri ile cinsel organları yer değiştirmiş durumda. Ne doyumsuz insanlarmış be. Ölümden sonra bile seks hayalindeler. Ben diyorum hep. Keseceksin bunların bir yerlerini ki; ibret olsun cümle aleme
__________________
Bu güzel ülkede elbette özgürlük türküleri söylenecektir. Ve yine kardeşçe paylaşım olacaktır. Görsek de, görmesek de...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.10.14, 19:40   #10
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2014
Konular: 108
Mesajlar: 2,365
Ettiği Teşekkür: 14189
Aldığı Teşekkür: 10136
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: IŞİD Militanlarına Dünyada ve Ahirette "Sınırsız Seks Ödülü"

Inanasim gelmiyor bu yazilara.

Sapiklik ne zaman din olmus
__________________
•*¨`*•.¸¸.•´*¨`*•K.Atatürk•*¨`*• .¸¸.•´*¨`*•
Asena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Asena'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
ahirette, dünyada, işid, iŞİd, militanlarına, sınırsız seks ödülü


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Türk Edebiyatının En Önde Gelen Kalemlerinden | Yaşar Kemal Banemin Türk Edebiyatı Ustaları 10 01.03.15 17:15
Altın Palmiye, Nuri Bilge Ceylan'ın Kış Uykusu'na Sevda Sinema Haberleri 6 04.01.15 17:50
Ünlü Kimyagerler Mislina Dünya Tarihinde Yer Alanlar 3 03.04.14 13:52
Türk Tiyatrosunun Duayeni | Genco Erkal (28 Mart 1938) Banemin Türk Sinema ve Tiyatro Sanatçıları 22 14.06.12 15:25
Nobel Tıp Ödülleri (1950-2009) Mestra İcatlar - Mucitler | Keşifler - Kaşifler 0 02.11.09 12:48


WEZ Format +3. Şuan Saat: 18:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.