Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 05.09.15, 10:38   #1
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3697
Mesajlar: 17,960
Ettiği Teşekkür: 73083
Aldığı Teşekkür: 67335
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

Yandaş ise hakaret yağdırıyor. Gören yok
SÖZCܒye ağır hakaretler içeren yandaş medya haberlerine açılan davalar reddediliyor. Buna karşın SÖZCܒnün yüzlerce belgeli haberi tekzip ve dava kıskacına alınıyor.

Muhalif medyayı, yargı üzerinden kıskaca alma harekatı, AKP ve yandaş medya eliyle tam gaz sürdürülürken, adaletin terazisi, iktidardan ve yandaş basından yana tartıyor. AKP iktidarının davalarla muhalif medyayı susturma girişimine karşı SÖZCÜ geçen salı günü “SÖZCÜ susarsa, Türkiye susar” başlığıyla çıktı. Köşe yazarlarımız iktidarın yıldırma ve baskı politikasını köşelerini boş bırakarak protesto etti. Son 1 yılda; SÖZCܒye yüzlerce dava açıldı. Savcılığa yaklaşık 300 haber için şikayette bulunuldu. Yazarlarımıza köşe yazılarından dolayı çok sayıda tazminat ve ceza davası açıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisinin adının geçmediği haberlere bile dava açtı. Çocuklarının adının geçtiği haberler şikayet konusu oldu.

DOĞRU HABERLERE TEKZİP KARALAMASI


SÖZCܒyü yargı kararları üzerinden sindirme harekatında, iktidar kaynaklarıyla beslenen yandaş medya da yer aldı. Sulh ceza hakimliklerinden tekzip-erişim kararları alınıyor, ‘kopya tekzip metinleri’ ile ‘doğru haberler’ kamuoyu önünde itibarsızlaştırılıyor. Dava sonucunda haberin doğruluğu yargı kararıyla tescillense bile yayınlanan tekzip ile haberiniz çok önceden okuyucu gözünde ‘yalan’ habere dönüştürülüyor. Sabah, Takvim, Yeni Akit ve A Haber gibi iktidar kaynaklarıyla beslenen yayın kuruluşları ve bunların internet sitelerinde, Türkiye’nin en çok satan gazetelerinden ve gücünü yalnızca halktan alan SÖZCÜ Gazetesi ile sahibi Burak Akbay aleyhine ağır hakaret içeren sayısız haber yayınlandı. “Burak bu işleri”, “Yüzsüz Burak”, “Paralel Kalkan”, “Yüzsüzlükte 2. Perde”, “İşte Burak’ın gerçek yüzü”, “Baba ve oğulları”, “Hoca’nın Sözcüsü”, “Cemaat’in Sözcüsü kim?”, “İsrail’in Sözcüsü”, “Yalancı Sözcü” gibi başlıklarla kamuoyuna sunulan yalan ve hakaret içerikli haberler dolayısıyla, 2013 ile 2015 yılları arasında Takvim gazetesi ve internet sitesi hakkında 20 tekzip, Sabah gazetesinin internet sitesine 3 erişimi engelleme, A Haber’e ise 4 tekzip başvurusu yapıldı.


YANDAŞ MEDYAYA TEKZİP YOLU KAPALI


Ceza hukukuna göre hem SÖZCܒnün kurumsal kişiliğine hem de Burak Akbay’ın kişilik haklarına doğrudan hakaret sayılacak bu haberler dolayısıyla İstanbul sulh ceza hakimliklerine yaptığımız tekzip başvurularının akıbeti şöyle: Takvim, Sabah ve A Haber için toplamda yapılan 24 tekzip, 6 erişim engelleme başvurusunun 27’sinin reddine karar verildi. 2 başvuru henüz sonuçlanmadı, 1’i ise yetkisizlik kararı ile Yargıtay 5. Dairesi’ne gönderildi. Tekzip kararlarında yetkili sulh ceza hakimliğinin verdiği karara itirazlar bir numara üstte bulunan bir diğer sulh ceza hakimliğine yapılıyor, burada karara bağlanıyor. Ancak bir üst sulh ceza hakimliğine yapılan itirazlar da reddediliyor ve karar kesinleşiyor. Böylece tekzip yolu kapanıyor.


Adalet terazisinin yandaş medya kefesine gelince… Sabah gazetesinin bağlı olduğu Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş. ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın o dönem Sabah’ın yöneticisi olan şimdiki AKP Milletvekili damadı Berat Albayrak, 2013 ile 2015 yılları arasında SÖZCܒde yayınlanan 15 ‘doğru’ haberin tekzip edilmesini istedi. Bu 15 talebin 12’si İstanbul Çağlayan Adliyesi, Bakırköy, Küçükçekmece, İstanbul Anadolu ve Ankara mahkemeleri tarafından hemen kabul edildi. Açık usul eksikliklerine ve itirazlara rağmen haksız tekzip kararları verilmesi sonucu, SÖZCÜ, “Sabah ve ATV nasıl el değiştirdi?”, “Havuzun paraları, damadın zırhlı aracıyla taşınmış”, “Paraları sıfırlamanın dekontu ortaya çıktı”, “Bilgiler MİT’ten, talimat Tayyip’ten, manşetler Bilal’den”, “Bakanın oğlundan yazar kasa uyanıklığı” haberlerinden ötürü, Turkuvaz medyanın, Cumhurbaşkanı’nın, bakanların, yandaş işadamlarının hukuka aykırı tekzip metinlerini yayınlamak zorunda bırakıldı.


İşte Turkuvaz medyanın düzeltme metni


Cevap ve düzeltme metni
SÖZCÜ GAZETESİ’NİN GERÇEK DIŞI HABERİNE CEVABIMIZDIR

Sözcü Gazetesi’nin 08.05.2015 tarihli nüshasının 1. Sayfasında yayınlanan “Tayyip’in gözleri neden fal taşı gibi açıldı?” başlıklı ve 10. Sayfasında yayınlanan “Sözcü’nün tirajını görünce gözleri fal taşı gibi açıldı!” alt başlıklı haberde müvekkilin sahibi olduğu Sabah ve Takvim Gazeteleri hakkındaki yalan ve iftiralar adeta gerçekmiş gibi kamuoyuna sunulmuş, Müvekkil Şirketin ticari itibarı ve marka değerleri bu yolla zedelenmeye çalışılmıştır.


Fuatavni isimli, kim olduğunu açıklama cesareti dahi gösteremeyen bir Twitter kullanıcısının yalan ve iftiralarına dayanarak yapılan Müvekkil Gazetenin tirajlarının şişirildiği yönündeki tekzibe konu sözde haber, Müvekkilin ticari itibarını zedelemek ve aynı zamanda yayıncılık anlayışı ile ilgili şaibe yaratmak amacı ile ortaya atılmış düzmece bir haberdir.. Tekzibe konu haber ile Müvekkilin sahibi olduğu gazetelerin tirajlarını şişirdiği yalanıyla Sözcü Gazetesi, gazeteciliğin etik değerleri ile bağlarını kopardığını bir kez daha ortaya koymuştur.


Müvekkil ile ilgili, yalan ve iftira dolu haber yapılması, Müvekkil hakkında çirkin nitelendirmelerde bulunulması haberi yapanların habercilik anlayışlarının ne kadar çarpık ve dillerinin, kalemlerinin ne kadar hayali senaryo üretmeye yatkın olduğunu açıkça ortaya koymuştur. Bu bağlamda, tekzip konusu yayının, gazetecilik tarihine kara bir leke olarak geçeceği muhakkaktır.


Fuat Avni değil de, yarın Ferit Avni isimli, kim olduğu bile belli olmayan twitter kullanıcısı ortaya çıkar ve Yurt Gazetesi ile ilgili akla ziyan twitler atarsa, sanırız Sözcü Gazetesi bunu da haberleştirecektir!


Daha önce yapılmış bu ve benzeri gerçek dışı haberle ilgili olarak pek çok tekzip başvurusunda bulunulmuş, bu başvurularımız Mahkemeler tarafından kabul edilmiş ve yayınlanmıştır. Tüm bunlara rağmen ısrarla gerçek dışı ve müvekkili töhmet altında bırakma amacıyla iftira niteliğindeki yayınlara devam edilmesi, amacın haber vermek değil, bir kısım ve kişi ve kurumları karalamak olduğunu açıkça göstermektedir.


Bu ve benzeri gerçek dışı haberlere ilişkin müvekkilin hukuken sahip oldukları hakları kullanacaklarından ve haklarının sonuna kadar takipçisi olacaklarından kimsenin şüphesi olmamalıdır. Tekzibe konu haberde yer alan gerçek dışı bilgi ve açıklamaları; kötü niyetli ve hayali senaryoları; kısacası gazeteciliğin etik değerlerine yakışmayan bu haberi yayınlayan gazetenizi kınıyor, asılsız suçlamalara karşı cevabımızı kamuoyuna saygıyla sunuyoruz.


Turkuvaz Gazete Dergi Basım A.Ş.

(Sabah Gazetesi- Takvim Gazetesi)
Vekili Av. Fatih SAVAŞ


Kaynak
__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.09.15, 12:04   #2
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

"Ne yazarsa suç" Biz bunları Silivri zindanları özel mahkemelerinde de gördük. Suçlananlardan biri kalkıyor benim suçum denir söyleyin diyor verilen cevapta siz suçunuzu bilirsiniz diyorlar..

Birisini suçlu ilan etmişler gelin suçsuz olduğunuzu ispat edin diyorlar.

Alında sözcü ve muhalif gibi görünüp objektif olarak eleştiri getirenler, birilerinin penceresinden bakıldığında ne yazarsa yazsın suçlu görünüyor..
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.09.15, 12:04   #3
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Yaş: 27
Konular: 122
Mesajlar: 2,785
Ettiği Teşekkür: 14236
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

Devlet büyüklerine hakaretlerle dolu olmasına rağmen kendilerine açılan 67 davayı sebep gösterip özgür olmadıklarını söyleyen bu gazetenin Atv, Sabah, Takvim ve Yeni asır haber organlarının sahibi Turkuvaz'a 1900 dava açıldığından haberi var mı acaba ? Bence vardır..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 05.09.15, 12:52   #4
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2012
Konular: 295
Mesajlar: 2,410
Ettiği Teşekkür: 34724
Aldığı Teşekkür: 14833
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Devlet büyüklerine hakaretlerle dolu olmasına rağmen kendilerine açılan 67 davayı sebep gösterip özgür olmadıklarını söyleyen bu paçavranın Atv, Sabah, Takvim ve Yeni asır haber organlarının sahibi Turkuvaz'a 1900 dava açıldığından haberi var mı acaba ? Bence vardır..

@Insanlikarayan'a ''Köpek'',
Sözcü Gazetesi'ne de '' Paçavra'' diyen,
....@Slower'in,
artık masum (saf) çizgisini bırakarak, imamı Tayyip Erdoğan gibi, seviyesiz saldırılarla ,çizmeyi aştığını
ve foruma zarar vermeye başladığını (Yöneticilerden) farkedenler var mı acaba?
Bence vardır...
__________________
Mediter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mediter'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.09.15, 16:28   #5
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Yaş: 27
Konular: 122
Mesajlar: 2,785
Ettiği Teşekkür: 14236
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster

@Insanlikarayan'a ''Köpek'',
Sözcü Gazetesi'ne de '' Paçavra'' diyen,
....@Slower'in,
artık masum (saf) çizgisini bırakarak, imamı Tayyip Erdoğan gibi, seviyesiz saldırılarla ,çizmeyi aştığını
ve foruma zarar vermeye başladığını (Yöneticilerden) farkedenler var mı acaba?
Bence vardır...
Yanlışın var; o bana köpek dedi. Bende sana köpek diyemem köpeklere hakaret olur dedim arasında çok fark var iyi takip etmiyorsun. Diğer konuda da özgür düşüncemi yazdım uyarı alırsam kabul ederim.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 05.09.15, 16:45   #6
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5976
Mesajlar: 25,788
Ettiği Teşekkür: 100617
Aldığı Teşekkür: 141423
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

@Slower, diğer bir konuda seni ve İnsanlık Arayan'ı , hakaret ve nahoş üslup kullandığınız için uyarmıştım.

Siyasi görüşüne, dini inançlarına ve fikirlerine ters düşen bir gazeteye, yazara vs. ye hakaret etme hakkın yok.

Forum Gerçek'in kurallarını ve çizgisini artık öğrenmiş olman gerekir.

Her yazdığın yorumu kırpıp, silmememiz için, bu gibi şeylerin tekrar etmemesini önemle rica ediyorum.
__________________


Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.09.15, 17:07   #7
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2629
Mesajlar: 30,722
Ettiği Teşekkür: 165921
Aldığı Teşekkür: 181247
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster

@Insanlikarayan'a ''Köpek'',
Sözcü Gazetesi'ne de '' Paçavra'' diyen,
....@Slower'in,
artık masum (saf) çizgisini bırakarak, imamı Tayyip Erdoğan gibi, seviyesiz saldırılarla, çizmeyi aştığını
ve foruma zarar vermeye başladığını (Yöneticilerden) farkedenler var mı acaba?
Bence vardır...
Konunun yeri de değil ama, yanıt vermem gerekiyor.

Hata tek taraflı değil. Hemen hemen tüm mesajları okumaya çalışıyorum, tabi her mesajı okumamın mümkünü yok. Arada kaçanlar illaki oluyor.

İnsanlıkarayan isimli arkadaşımızın Türkçesinin iyi olmadığını biliyoruz. Türkçesini burada ilerletti.

Hangi kelimenin tam olarak ne anlam taşıdığını, bazı kelimelerin hakaretten saymadığını varsayarak, bize göre hakaret içeren cümleleri kırpıyoruz, baş edemediğimiz mesajları tümüyle silmek zorunda kalıyoruz.

Slower'in fikirlerini beğeniriz, beğenmeyiz. Ben, hiç ama hiç beğenmiyorum, tasvip edilecek yanı da yok. Her zaman doğrudan yana oldum, olmaya da devam edeceğim. Slower'a tonlarca hakaret edildi. Bu hakaretlere yanıt vermesini de normal karşılamak gerek.

Hakaret etmeden, kırmadan da her konu tartışabilinir. Bunu bir türlü başaramıyoruz. Konuyu bırakıp, insanları tartışmaya başlıyoruz.

* * *

Kayıtsız şartsız birilerine biat edenler her zaman zorda kalırlar, kendilerini savunamaz...
__________________Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.09.15, 17:25   #8
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

Bence de bizim konumuz FG ilkelerini zedelemedikçe tartışma konusu kişiler olmamalı.

Biz fikirleri, haberleri hayata dair ne varsa onu paylaşıyor fikirler serdediyoruz.

Şahsen benim aklımdan en ağır eleştiri getirdiğim konularda dahi insanların bizzat kendine hakaret edecek kelimeleri kullanmaktan olabildiğince kaçınmaya çalışıyorum. Tabi bu konuda takdir sn.FG yöneticilerinin.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.09.15, 23:26   #9
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 339
Mesajlar: 12,154
Ettiği Teşekkür: 136063
Aldığı Teşekkür: 45108
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Yanlışın var; o bana köpek dedi. Bende sana köpek diyemem köpeklere hakaret olur dedim arasında çok fark var iyi takip etmiyorsun. Diğer konuda da özgür düşüncemi yazdım uyarı alırsam kabul ederim.
Yahu sen ne iciyorsun?.

Köpek diyen kendin!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower
Onlara içinin yandığını söylemişsin kusura bakma ama bana pek samimi gelmedi. Bu ülkenin güvenlik güçlerine taşla topayla saldırırken onların arkalarında biz vardık. "Sizin için Tayyibin köpekleri".
Extra simdi kirmizi olarak isaretledigim yerde, kendi kendini Köpek olarak adlandirdin, karsi gelmeyip takdir ettim.

Karsi gelsem bir, Takdir etsemde "SEYYYYYYY".

Bekle Askere git´de, ondan sonra bakalim oyunu kime verirsin, PKK tarafindan Kursuna tutulduktan sonra.

Cemaatle 12 Sene can ciğer arkadaş oldu, Aldatildik deyip, isin icinden cikmaya calisti!.PKK Pususuna düstükten sonrada, Aldatildikmi diyeceksin?.

Hadi Askerlik sana Hayirli gelir, orada Söz degil, Kursun gelir.

Madencinin Fitratina yazilanlari, birileri Kelle diye adlandirdiklarininda Fitratina yazmis olmasin?.

Sehit Abisinide gördük, nasil AK-Troller tarafindan saldirildigina.

Hic yalandir diye söylemeye gelme, elimde 508 sayfalik Resimler ve Yazilimlar var, oradan zaten siraliyorum önüne!.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-


Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
sözcü, suç…, yazsa


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 19:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2018 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.