Forum Gerçek

Forum Gerçek (http://www.forumgercek.com/)
-   Ülkemiz ve Dünya Gündemi (http://www.forumgercek.com/ulkemiz-ve-dunya-gundemi/)
-   -   Elazığ’da Bomba Yüklü Araçla Saldırı (http://www.forumgercek.com/ulkemiz-ve-dunya-gundemi/127748-elazig-da-bomba-yuklu-aracla-saldiri.html)

Efruz 18.08.16 10:58

Elazığ’da Bomba Yüklü Araçla Saldırı
 

Elazığ güne hain bir saldırı ile başladı. Emniyet Müdürlüğü yakınlarında bombalı araçla saldırı düzenlendi. Elazığ Valiliği'nden yapılan açıklamada; saldırı sonucu 3 kişinin şehit olduğu 100'den fazla kişinin de yaralandığı belirtildi.


Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bu sabah PKK’lı teröristler bomba yükle araçla saldırı düzenledi, çok sayıda yaralı var. Malatya yolu üzerindeki, Sürsürü Mahallesi Çayda Çıra Kavşağı’nda bulunan Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne saldırı saat 09.20’de yapıldı. Teröristler bomba yüklü aracı kent merkezine 6 kilometre uzaklıkta bulunan 4 katlı Emniyet Müdürlüğü’nün hemen yanındaki otoparka giden yolda infilak ettirdi.

Kulakları sağır eden patlamayla Emniyet Müdürlüğü binasının ön cephesi büyük hasar görüp ağaçlar köklerinden sökülürken yerde büyük bir çukur oluştu. Silah seslerinin duyulduğu bölgeye yaralılar için çok sayıda ambulans sevk edildi. DHA, Elazığ Valiliği yetkililerine dayandırdığı haberinde; saldırıda kişinin 3 şehit olduğunu 100’den fazla kişinin de yaralandığını duyurdu.

Kaynak

***

Kan anonsu yapılmış, halk hastanelere akın etmiş. Ama şu an için ihtiyaç olmadığı söylenmiş.

nurideniz34 18.08.16 17:05

Cevap: Elazığ’da Bomba Yüklü Araçla Saldırı
 
Tüm askeri birlik binaları ve Polis birlik binaları, bakanlıklarda bir arada olacak şekilde şehir dışına alınmalı ve etrafı kamera kontrolüne ve kalın duvarlar ile emniyete alınmalıdır....


WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker