Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 06.02.18, 14:14   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6853
Mesajlar: 26,939
Ettiği Teşekkür: 103239
Aldığı Teşekkür: 147426
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Muharrem İnce “2014'te Sustuğum Gibi Susmayacağım” Dedi ve…

Muharrem İnce “2014'te Sustuğum Gibi Susmayacağım” Dedi ve…


CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında soruları yanıtladı...

İnce, baskı yaptığını ileri sürdüğü iki parti yöneticisinin ismini verdiği programda, "mutlu bir azınlığın partiyi ele geçirdiğini" söyleyerek "2014'te sustuğum gibi susmayacağım" ifadelerini kullandı.

Milletvekili Muharrem İnce'nin konuşmasından satırbaşları:

Bu yarış bitmedi. Pek çok haksızlık yapıldı. Kurultaydan sonra sayın genel başkanın yanına çıkıp 1 saat önce rakibimdiniz şimdi başkanımsınız emredin yapayım dedim. Gördüm ki olmuyor.

Türkiye'de demokrasi istiyoruz biz. CHP'de demokrasi istemeyecek miyiz? Nasıl bir Türkiye istiyorsak öyle bir CHP istiyoruz. Ben kimseye hakkımı yedirmem. AKP'ye de yedirmem CHP'ye de yedirmem. AKP'ye karşı mücadele ederken ne güzel hakkımızı savunuyorsun CHP'ye karşı mücadele ederken işleri karıştırıyorsun. Böyle bir şey yok. Biz kendimizi MHP'ye AKP'ye göre mi tanımlayacağız, yoksa çağdaş partilere göre mi? Geçmişimize göre bakarsak Avrupa'daki çağdaş partilere bakarsak biz sınıfta kaldık.

MÜZİĞİ SON SES AÇTILAR

Sayın genel başkandan randevu aldım parti meclisi öncesi. Dosya önümde bunu size bırakayım dedim. Divana bırakırsın dedi. Tehditler savuruyor genel başkan yardımcılarım bunu engelleyin ben aday olmak istiyorum, yarışmak istiyorum, size de başarılar diliyorum dedim. Bunlardan bilgisi olmadığını söyledi daha sonra bilgisi olduğunu gördük. Kurultay salonuna geliyoruz. Bir stant yapılmış güvenlik görevlilerini koymuşlar standın başına buraya seni sokmayacaklar, genel başkan yürüyecek orada. Arkadaşlara kava gürültü olmasın dedim. Genel başkan da beni birtakım güçler kavga çıkarabilir diye beni uyarmıştı. Standın önüne geldim. 20 güvenlik görevlisi. 'Buraya giremezsin' dediler. Tersten girin dedim. Tersten girerseniz anlayamazlar, gerginlik olmaz dedim. Normal giriş alanından girmedim tersten girdim. Ben içeriye girerken anons yapmadılar. Tribünler beni alkışlıyordu. Ses duyulmasın diye Kılıçdaroğlu'nun müziğini son ses çaldılar.

DELEGELERİ KANDIRDILAR


Sayın genel başkan kurultayı açış konuşması yapar, yaptı. Divan oluştuğunda genel başkanlık biter. Bir felaket olsa genel başkan divan başkanı olur. Sayın Kılıçdaroğlu'nu tekrar konuşmaya çağırdı, bu tüzüğe aykırı. Açılış konuşması yaptı, bitti. Genel başkanı konuşturdun, bir aday daha var burada onu da konuştur. Hayatımda gördüğüm en kötü divan başkanı.

“Bana genel Başkan Adayı Muharrem İnce” dedi, buyurun dedim, konuşma yaptım. Birazdan bir anons 49 imza hem Kılıçdaroğlu'na hem de bana verilmiş. Bu 49 imzanın kim olduğunu biliyor musunuz? Ben bilmiyorum, siz bilmiyorsunuz, Türkiye bilmiyor. Açıklayın. Delegeleri kandırdılar.

Kılıçdaroğlu'nun 49 oyu bana vermesi jest değil tam tersi hakaret. Kılıçdaroğlu'nun bana lütufta bulunmaya hakkı yok. Ben gidip mahkemelere gidip partimi şikayet edecek halim yok. 49 delege benden silinsin İnce'ye yazılsın. Oradan bir delege derki bir dakika ben sana oy verdim ona vermedim. Bir hakaret yapıyorlar, 2 bu 49 kişiye sorulmadı. 3 en az 15-20 kişi kimseye imza vermemiş.

Emin olun bu partinin delegelerine o kadar güveniyorum ki, oradan 100 kişi çıkar Kılıçdaroğlu'na vermiştim imzayı vazgeçtim, İnce'ye veriyorum der. Divan Başkanı beni davet ederken, 5 dakikalık konuşmamızı yapın mı dedi. Genel başkan adayı mı dedi? Genel Başkan adayı dedi. Faaliyet raporu üzerine 5 dakika konuşmak için davet etmedi.

Beni aday olarak çağırdı, adaydım. 49 kişinin kim olduğunu bilmiyoruz, bunu bilmem lazım, divanın da bilmesi lazım. Amaç algı yöneyimi, küçük düşürmekti. Tekin Bingöl başrolde, herkes biliyor ne olduğunu. Önemli olan şu imza buldu mu bulamadı mı? 447 oyu kim aldı? 300 kişi sayın genel başkana imza vermiş ama oy vermemiş. Kendi partisinden imza alıyor ama oy alamıyor. Bir kaç türlü baskı oldu. Kendini genel merkezde pazarlamak isteyenler, hepsi de kazık yedi. Genel başkan sonunda hangi noktaya düştü, kendi partisinin delegesinde imza alıp oyunu alamayan konumuna düştü.

PARTİDE MÜDÜR MAAŞ ALIYOR PARTİDEN


Bir parti meclisi kurultaydan sonra en üst organdır. MYK'sı ise bakanlar kuruludur, o yürütür. Parti meclisi üyesi benim de üstümde. Belediye başkan yardımcısı parti meclisi üyesi orada. Sakarya'da il başkanlığı yarışı yapıldı. Bir aday kazandı bir aday kaybetti. Kaybedeni parti meclisi üyeliğine aldı neden kazanan beni desteklediği için. Partinin genel sekreteri parti meclisi listesinde yok.

CHP tarihinde böyle bir olay olmuş mu? Partide müdür maaş alıyor partiden. Belediye başkanının danışmanı partiden maaş alıyor. Parti mutlu bir azınlık ele geçirdi. Bakırköy'ü Sarıyer'i bunları aldımı? Ordu'da ne oluyor haberi yok. 120 imzayı buldu bulamadı tartışması var, ya ben 120 oy alsaydım bu şüpheleriniz doğru olurdu. Senin imza bulup bulamama sıkıntın varmış. Ben 447 oy aldım bu kişinin oy bulamama sıkıntısı varsa bunun nedeni baskıcı yönetimdir.

Bugün beni 5 ilden aradılar. Sana oy vermedik, çok pişmanız, sana yapılanı gördük. Memlekete gidince yalan söyledik Muharrem İnce'ye verdik dedik sakladık. Canan Kaftancıoğlu benim rakibim değil, ben onunla yarışmadım. Partililerim seçtiğine göre doğrudur. Kılıçdaroğlu'nu seçtilerse doğrudur, Kaftancıoğlu'nu seçtilerse doğrudur.

MUSTAFA KEMAL'İN YOLDAŞI OLACAK KADAR BÜYÜMEDİM

Ben Mustafa Kemal'in yoldaşı olacak kadar büyümedim. Kılıçdaroğlu ile kurultayın ardından bir telefon görüşmesi yapmadım. Ben 2014'de sustuğum gibi susmayacağım. Bir insana 120 imzayı buldu bulamadı tartışması yapıyorsun o insan 447 oy alıyor. Son sözü millet söyler. Millete gideceğiz. Millet değişim diyor da sen diretiyorsan millette sana kızar. Millet sana değiştir diyor 8 kere oldu olmuyor olmuyor. Neden değiştirmiyorsun? 9'uncuda bir ışık mı gördün?

AFRİN HAREKATI


Türkiye'nin meşru müdafa hakkı vardır. Ancak Türkiye'nin AK Parti iktidara geldiğinde Yunanistan ile sorunumuz var mıydı vardı, AB ile sorunumuz var mıydı vardı. AKP sorunların kucağına geldi. AKP Suriye sorununu çıkardı. Sorunu çıkarandan sorunu çözmesini bekliyoruz. Esad ile kesinlikle görüşülmedi. ÖSO, Esad gitsin başka derdi yok. Kendi ülkesinde rejimi değiştirmek istiyor. PYD terör örgütü tartışmasız."

"İLK İŞİM PARTİNİN TÜZÜĞÜNÜ DEĞİŞTİRMEK"


Muharrem İnce, "Genel başkan seçilirsem ilk işim partinin tüzüğünü değiştiririm. İlk değiştireceğim genel başkanın gidişi. Disipline verilerek partiden atacaklarını sanmam. Kapıdan kovarsalar bacadan girerim. Böyle bir şeyi tavsiye etmem. Bundan sonraki yol haritası, 100 bin imza toplayıp cumhurbaşkanı adayı olur musunuz? Kızarım eleştirim ama seçim dönemi gelince çalışırım. Partimi zora sokacak bir şey yapmam. 2014'deki gibi baskı olursa, diyelim ki baskım seçim oldu değişim olmadığı için ben bunu görüyorum. Önümüze bir dayatma çıkarsa 100 bin imza ile bir seçenek neden olmasın. Ama bu dayatmaya asla papuç bırakmayacağım" diye konuştu.

İnce sözlerini şöyle sürdürdü:

"GENEL BAŞKAN 2016'DA YANILDI"


"Selahatin Demirtaş hapisten aday olacak, 6 ay önce kurulan İYİ Parti lideri aday olacak, Kılıçdaroğlu adaylık sinyali verdi, böyle bir şey olamaz. CHP'nin adayı mecburdur. Benim önerim sandığı koyalım 1 milyon 200 bin kayıtlı adayımız var. İnsanlar gelsin oy kullansın. Herhangi bir parti, vakıf, dernek oy kullanmalı. 1. turda ittifak demek matematik bilmemek demek. Aday olursa Abdullah Gül'e oy vermem. Erdoğan'a da oy vermem. Cumhurbaşkanımızın adayının ortaya çıkmaması büyük hata. Sandığın ortaya koyulup adayların çıkması lazım. Genel başkan 2016'da yanıldı, kimseye danışmadı, hataydı.

"BU YARIŞ İKTİDAR OLMAKLA BİTER"


Baskın seçim olasılığını ihtimal doğrultusunda görüyorum. Adayımızı belirleyelim diye 1 yıldır diretiyoruz. Gördüğüm tek açıklama 'bekleyin göreceksiniz çok güzel bir adayımız olacak'. Ben iddiamı ortaya koydum genel başkan adayı oldum, seçilemedim, iddiamın arkasındayım. Bu yarış iktidar olmakla biter. Ben onu yapacağım şüphe yok. Bunu ekibimizle birlikte yapacağız tabi. Gençlerin davranışı beni çok etkiliyor. Muharrem İnce'nin kadrosu yok, ben parti kurmuyorum CHP'nin kadrosu benim kadrom olacak. Şöhretli büyük insanlar yerine büyük dava inanmış insanlar."

Odatv.com
__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.02.18, 19:01   #2
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2652
Mesajlar: 30,797
Ettiği Teşekkür: 168305
Aldığı Teşekkür: 182593
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Muharrem İnce “2014'te Sustuğum Gibi Susmayacağım” Dedi ve…

M.İnce haklı...

Susmasın...
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.02.18, 19:46   #3
Üye

Say What - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2013
Konular: 8
Mesajlar: 78
Ettiği Teşekkür: 29
Aldığı Teşekkür: 415
Rep Derecesi : Say What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerdeSay What Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: Muharrem İnce “2014'te Sustuğum Gibi Susmayacağım” Dedi ve…

M. İnce hakkını arasın elbette ama boşa kürek çekecektir muhtemelen

Adaylığını koydun ve kaybettin. Ortada usülsüz bir durum olduğunu pek düşünmüyorum. Daha kıvranıp, bu işin peşini bırakmayacağım demek, saçma geldi
Say What isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Say What'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.02.18, 20:14   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1364
Mesajlar: 12,842
Ettiği Teşekkür: 53837
Aldığı Teşekkür: 46635
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Muharrem İnce “2014'te Sustuğum Gibi Susmayacağım” Dedi ve…

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Say What Mesajı göster
M. İnce hakkını arasın elbette ama boşa kürek çekecektir muhtemelen

Adaylığını koydun ve kaybettin. Ortada usülsüz bir durum olduğunu pek düşünmüyorum. Daha kıvranıp, bu işin peşini bırakmayacağım demek, saçma geldi
Maalesef CHP içinde etnik ve mezhepçi klanlar türedi. Bu sağlıksız yapılar küçük çıkarlar uğruna büyük idealleri mahvediyor.

Ancak CHP' de bu etnik ve mezhepçi klanlar sanıldığı kadar güçlü değildir. Partinin kilit noktalarına getirildikleri için etkin davranırlar. Ancak tabanda güçleri yoktur.

Şayet Muharrem İnce ve ona yakın duran milletvekilleri, il ve ilçe yöneticileri azimle bu anti-demokratik yapıyı değiştirme mücadelesine başlarsa, o çıkar klanlarının etkinliği kesinlikle son bulacaktır.

CHP' de takke düşmüş kel ortaya çıkmıştır.

Mesele buydu.

Bundan sonrası kendiliğinden gelir.

Yeter ki CHP içindeki vatansever muhalefet, partiye demokrasiyi egemen kılma mücadeleinde ısrarcı olsun; ki öyle de görünüyor.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 07.02.18, 01:05   #5
Tam Üye

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 11
Mesajlar: 481
Ettiği Teşekkür: 1584
Aldığı Teşekkür: 1891
Rep Derecesi : Bursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Muharrem İnce “2014'te Sustuğum Gibi Susmayacağım” Dedi ve…

Merhaba,

Muharrem İNCE susmamalı, sonuna dek gitmeli...

Kafaları " kendince düzene basar " delegeler ile bu iş olmaz, CHP biter gider...Ve CHP yi şu son fotoğrafa göre bitirenler de Kemal Kılıçtaroğlu ve delegeler olacaktır.

Kemal Kılıçtaraoğlu KARİZMATİK değil, ülkemiz şartlarında liderlik vasıfları zayıf...En başta zayıftı, " çakma KARAOĞLAN " benzetmesi tutmadı, " GANDHİ "benzetmesi tutmadı...Tutmaz...! Çünkü liderlik İTEKLEMEYLE olan bir şey değildir..İlk başta Gürsel TEKİN olsaydı bin kat iyiydi...

Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti sanırım az da olsa duydular, haziran seçimleri öncesi mitinglerde KAYIKÇI KAVGASINI bırakıp kendi proesini sunmaya çalıştı, kıpırdanma oldu...

Şimdi de diyoruz ki Kemal Kılıçtaroğlu ile bu iş daha gitmez...Tabanın sesini delegeyle endekslemek kadar büyük bir hata yoktur...Demek ki delegeler HALKTAN KOPUK...! Toplumun büyük bir kısmı Muharrem İNCE diyor...Toplum bunu söyleyebiliyor ise vardır bir bildiği...Halkın nabzını tutamayan bir parti HALK PARTİSİ OLAMAZ...!

Sağlıcakla kalınız...
__________________
Kötülüğün galip gelmesi için iyi insanların bir şey yapmaması kafidir...
Edmund BURKE
Bursalı68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 07.02.18, 02:03   #6
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1364
Mesajlar: 12,842
Ettiği Teşekkür: 53837
Aldığı Teşekkür: 46635
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Muharrem İnce “2014'te Sustuğum Gibi Susmayacağım” Dedi ve…

@Bursalı68 yazmış.

Alıntı:
Halkın nabzını tutamayan bir parti HALK PARTİSİ OLAMAZ...!
Tersten okursak da şöyle oluyor:

Kendi içindeki anti-demokratik yapıyı seçmenine dayatıp seçmeni ''tıpış tıpış'' oy verecek aparatçıklar olarak görünce de kafayı duvara çarpıyorsun.

Ben kendi payıma bu ülkede sola yapılan manipülasyonları çok iyi biliyorrum.

FETÖ ve CIA, bir tuzakla Baykal'ın yerine Kılıçdaroğlu' nu gökten zembille indirdi (!)

Ha Baykalcı da değilim.

Ancak CHP, Kılıçdaroğlu ile birlikte yavaş yavaş BOP' a adate olabilecek bir duruma getiriliyor.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 07.02.18, 14:23   #7
Müdavim

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 676
Mesajlar: 5,248
Ettiği Teşekkür: 15443
Aldığı Teşekkür: 17753
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Muharrem İnce “2014'te Sustuğum Gibi Susmayacağım” Dedi ve…

Muharrem İnce hakkında düşüncelerim değişmemekle birlikte Kılıçdaroğlu ile olmayacağı da açık, en sevmediğim lânet bir durumdur şu ehven-i şeri seçmek.
Yahu herkes konuştu diğer aday adayları konuşturulmadı en çok buna yanıyorum, şu Ümit Kocasakal başka bir parti kursa kesin oyum ona olurdu.
__________________
Bazen yeğen, işleri yoluna koymak için sıkmayacaksın yumruğunu, açacaksın avucunu, avucundakileri savuracaksın havaya; bekleyeceksin, bekleyeceksin sana geri gelmelerini.


Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.02.18, 03:50   #8
Tam Üye

Coolumsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2017
Yaş: 22
Konular: 20
Mesajlar: 256
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 303
Rep Derecesi : Coolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevherCoolumsu işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Bulutlarda
Standart Cevap: Muharrem İnce “2014'te Sustuğum Gibi Susmayacağım” Dedi ve…

Muharrem İnce’yi cidden çok takdir ediyorum. Diktatörce hareket eden bir başkana karşı mücadele ediyor. İmza olayı rezaletti mesela, İnce’yi küçük düşüreceğiz derken kendileri küçük düştüler.

Parti içinde demokrat olamayan biri iktidar da iken hiç olamaz.
__________________
Coolumsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
dedi, gibi, muharrem, susmayacağım”, sustuğum, İnce, “2014te


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 20:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2018 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.