Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 07.03.19, 19:29   #1
Yasaklı Üye

Umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2017
Konular: 850
Mesajlar: 3,054
Ettiği Teşekkür: 23359
Aldığı Teşekkür: 9100
Rep Derecesi : Umut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.


Türkiye’de cinsel şiddete maruz kalan kız çocuğu sayısı 51 bin 748 olarak kayıtlara geçti. Bu veriler Türkiye’de sadece yetişkinlerin değil, çocukların da eril şiddet mağduru olduğunu gösteriyor.

İçişleri Bakanlığı verilerine göre 2014-2017 yılları arasında cinsel şiddet mağduru olduğu gerekçesiyle güvenlik birimlerine getirilen kız çocuğu sayısında yüzde 67 artış yaşandığını gösterdi. Aynı yıllarda uyuşturucu mağduru olan kız çocuğu sayısında yüzde 79, yaralama mağduru olan kız çocuğu sayısında ise yüzde 6 artış meydana geldi.

11 YAŞ ALTI KIZ ÇOCUKLARINA YÖNELİK CİNSEL SALDIRI YÜZDE 94 ARTTI.

Cinsel şiddet vakalarındaki artış verileri, eril şiddetin en çok 11 yaşından küçük kız çocuklarını hedef aldığını gösteriyor. 2014 yılında cinsel şiddet nedeniyle mağdur sıfatıyla Güvenlik birimlerine 1.304 kız çocuğu varken, bu sayı 2017 yılında yüzde 96 artışla 2.536’ya yükseldi. 2014-2017 yılları arasında toplam 7.797 kız çocuğu mağdur oldu.

12-14 YAŞ GRUBUNDA MAĞDUR 12.616 KIZ ÇOCUĞU VAR.

2014-2017 yılları arasında cinsel şiddet mağduru olduğu gerekçesiyle güvenlik birimlerine getirilen kız çocuklarının yüzde 24’ünü 12-14 yaş grubu oluşturdu. Bu süre zarfında cinsel şiddet mağduru olan kız çocuğu sayısı 12 bin 616’ya ulaştı. Cinsel şiddet vakalarındaki artış ise kayıtlara yüzde 24 olarak geçti.

MAĞDUR ÇOCUKLARIN YÜZDE 61’İ 15 YAŞINDAN BÜYÜK.

Eril şiddetten en fazla 15-17 yaş grubuna mensup kız çocukları etkileniyor. Veriler, cinsel şiddet mağduru kız çocuklarının yüzde 61’nin 15-17 yaş aralığında olduğunu gösteriyor. 2014 yılında 6 bin 91 kız çocuğu cinsel saldırıya maruz kalırken, bu rakam 2017 yılında 9 bin 586’ya ulaşmış durumda. Cinsel şiddet vakalarında yaşanan artış ise yüzde 36 olarak kayıtlara geçti.

UYUŞTURUCU MAĞDURU KIZ ÇOCUĞU SAYISI ARTIYOR.

Kız çocuklarına yönelik uyuşturucu tehdidi giderek yaygınlaşıyor. 2014-2017 yılları arasında 11 yaşından küçük 16 çocuk, uyuşturucu suçlarından mağdur olduğu gerekçesiyle güvenlik birimlerine getirildi. Toplam 317 çocuğun uyuşturucu mağduru olarak Güvenlik birimlerine getirildiği Türkiye’de mağdurların yüzde 65’ini 15-17 yaş grubu kız çocukları oluşturdu.

FİZİKLSEL ŞİDDET YAYGINLAŞIYOR.

2014-2017 yılları arasında 110 bin 110 kız çocuğu yaralama gerekçesiyle Güvenlik Birimlerine başvurdu. Fiziksel şiddete uğrayan kız çocuklarının sayısı yüzde 6 oranında arttı. 2014’te 26 bin 505 olan şiddet vakası 2017’de 28 bin 173’e ulaştı.

Fiziksel şiddet gören kız çocuklarının yüzde 32’sini 11 yaşından küçükler oluşturdu. 2014-2017 yılları arasında yaralama mağduru olarak güvenlik birimlerine getirilen 11 yaşından küçük kız çocuğu sayısı yüzde 9,4 artışla 35 bin 542’ye ulaştı.

İLGEZDİ: ŞİDDET SALGIN HASTALIK GİBİ YAYILIYOR

İçişleri Bakanlığı verilerini açıklayan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, kadına ve kız çocuklarına yönelik şiddetin toplumsal bir hastalık boyutunda yayıldığını belirtti.

CHP Genel Başkan yardımcısı İlgezdi, “Çocuklara ve kadınlara yönelik şiddet küresel bir sorun. Bu bilinen bir gerçek. Ancak ülkemizde kadınların ve kız çocuklarının aynı zamanda ahlaki açıdan da hor görülmeleri, eril şiddeti meşrulaştırmanın bir aracı olarak kullanılıyor. Şiddet kentlerden kırsala doğru bulaşıcı bir hastalık gibi giderek yaygınlaşıyor. Öyle ki, şiddet kavramı karşımıza çoğunlukla fiziksel şiddet olarak çıkıyor.

Ancak insan ticaretinden aile içi şiddete, cinsel şiddetten çocuk yaşta evliliklere kadar farklı formlarda şiddetle karşılaşıyoruz. Kadın cinayetleri bütün şiddet formlarının birleşmesiyle en can yakıcı insan hakları ihlali olarak karşımızda duruyor. Ben de bir kadınım ve nerede bir kadının canı yanıyorsa, nerede bir kadın şiddete uğruyorsa benim de canım yanıyor, benim de yüreğim kanıyor.

Bakın kadına yönelik şiddet bin yıllardır güç ve kontrol konusuyla doğrudan bağlantılı. Siyaset eril dili kutsadıkça ve güçlendirdikçe kadınlar ve çocuklar giderek daha savunmasız bırakılıyorlar.

Erkek egemen bir dünyada kadınların tek çıkış yolu yaşamın bütün alanlarında örgütlü ve bilinçli şekilde ortaklaşmalarıdır. Bunun için Türkiye’de “kadın” konusu sadece aile formunda ele alınmamalı, ortak bir akıl ve dahası ortak bir dil oluşturulması için Kadın Bakanlığı acilen kurulmalıdır.” dedi.

Kaynak
Umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Umut'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.03.19, 00:09   #2
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1557
Mesajlar: 15,063
Ettiği Teşekkür: 62155
Aldığı Teşekkür: 52693
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.

Hani kız çocukları taaaa 1500 yıl önceki o dincilerin ''cahiliye devri'' dediği dönemde zulüm görüyordu?
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.03.19, 09:59   #3
Moderator

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 101
Mesajlar: 1,242
Ettiği Teşekkür: 5823
Aldığı Teşekkür: 4774
Rep Derecesi : Bursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.

Merhaba,

Memleket sapık dolu...

Sağlıcakla kalınız...
__________________
Kötülüğün galip gelmesi için iyi insanların bir şey yapmaması kafidir...
Edmund BURKE
Bursalı68 Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.03.19, 02:07   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1557
Mesajlar: 15,063
Ettiği Teşekkür: 62155
Aldığı Teşekkür: 52693
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.

Bir ülke laik ise ve hukuk islamcıların elinde bir guguk değilse, hiç bir müslüsapık, o sapık amaçlarını gerçekleştirmeye cesaret edemez.

Ama bir ülke laiklikten çıkmışsa ve hukuk islamcıların egemenliğine girmişse oraya er veya geç müslüsapıkların adaletsizliği egemen olur...

Muhammed' inin sünnetinde 6 yaşındaki kız çocuğuyla evlenmek olan bir dinin sapıklarından ne bekliyoruz ki?

Ama bu toplum din denen saçmalıkla hesaplaşmadığı sürece her kız çocuğu ve hatta oğlan çocuğu dinsel sapıkların hedefi olmaya devam edecektir...

Bunların sünnetinde var...

Ha sen kalk dinini bilmeden ''ama bunlar gerçek müslüman olamaz'' demeye devam et...

Nasıl anlatılır bu sünnet bilemiyorum...

Yani senin Muhammed 6 yaşında bir kızla evlenmişse, o amel ümmetin her erkeğine vacip sayılır...

Yalan mı söyledim?

Abarttım mı?

Hadi yorumlarınız gelsin...
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.03.19, 09:58   #5
Uzman Üye

Cimcimecik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2018
Konular: 57
Mesajlar: 2,345
Ettiği Teşekkür: 808
Aldığı Teşekkür: 2889
Rep Derecesi : Cimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bir ülke laik ise ve hukuk islamcıların elinde bir guguk değilse, hiç bir müslüsapık, o sapık amaçlarını gerçekleştirmeye cesaret edemez.

Ama bir ülke laiklikten çıkmışsa ve hukuk islamcıların egemenliğine girmişse oraya er veya geç müslüsapıkların adaletsizliği egemen olur...

Muhammed' inin sünnetinde 6 yaşındaki kız çocuğuyla evlenmek olan bir dinin sapıklarından ne bekliyoruz ki?

Ama bu toplum din denen saçmalıkla hesaplaşmadığı sürece her kız çocuğu ve hatta oğlan çocuğu dinsel sapıkların hedefi olmaya devam edecektir...

Bunların sünnetinde var...

Ha sen kalk dinini bilmeden ''ama bunlar gerçek müslüman olamaz'' demeye devam et...

Nasıl anlatılır bu sünnet bilemiyorum...

Yani senin Muhammed 6 yaşında bir kızla evlenmişse, o amel ümmetin her erkeğine vacip sayılır...

Yalan mı söyledim?

Abarttım mı?

Hadi yorumlarınız gelsin...

Öncelikle bu tarz yorumlar çok ağır aşağılama içeriyor ve genellemeci. Bu tarz yorumları yapanların, karşı kesimden gelen benzeri aşağılamalara, hakaretlere diyecek bir lafının olmaması gerekir.

Yani mesela dinî kesimden birisi de kalkıp "atesapık" derse acaba sen ne diyeceksin?

İtiraz edebilir misin? Hayır. Ateist sapıklar yok mu? Sürüyle...

Veya hıristiyan sapıklar?.. Onlar da öyle, sürüyle... Vatikan bu konuda uzun yıllar boyu süren papazların çocuk tecavüzlerini kabul etmek zorunda kaldı.

Onlar için ne diyeceksin? Bu ülkedeki sapıklıkların, çocuk tecavüzlerinin hepsini müslümanlara veya islamî kesimdeki dincilere yükleyeceksin; bunu da onların peygamberlerinin 6 yaşındaki çocukla evlenmiş olmasına atıfla yapacaksın; o zaman hıristiyan din adamlarının benzer sapıklıklarını hangi sünnete bağlamayı düşünüyorsun?

Bu sözde bilimsel(!) yorumlar sadece kutuplaşmayı ve ötekileştirmeyi körüklüyor.

Amacın bu mu, bilemem tabii...

Sonra Muhammed'in yaşayıp yaşamadığını sorgulayan ve yaşamadığını iddia eden de yine sizlerin arasından çıkıyor. Ben bu konuları ilgili başka forumlarda da tartıştım. Muhammed'in yaşamadığını iddia eden veya bunu güçlü bir iddia olarak yazıp çizen kişiler, aynı zamanda da senin bu 6 yaşındaki Ayşe'yle evlenmesini de dile getiriyorlardı. Yani adamcağız hem yaşamamış, hem de 6 yaşında bir çocukla evlenmiş!

Daha da sonra, şu anakronizme düşüyorsunuz: adam o zamanlar ne yapmışsa, bunu o devrin ve o toplumun adetleri içinde yapmıştır. Dolayısıyla ne yapılmışsa bunu o devrin ve o toplumun koşulları ile değerlendirmek gerekir. Bugünün kuralları ve ilkeleri esas alınarak değerlendirme yapmak ve o zamanki olayları eleştirmek bilimdışı bir yöntem.

Mesela el keserek hırsızlığın cezalandırılması. Bu, o zamanın ve o toplumun bulduğu bir çözüm. Bunu şimdiden bakıp eleştirmek anakronizm olur. Aynı şekilde bugün de aynı çözümün uygulanmasını savunmak da tersinden bir anakronizmdir.
__________________
"Ne kadar az bilirseniz, o kadar şiddetle savunursunuz."

Bertrand Russell
Cimcimecik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cimcimecik'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 09.03.19, 10:51   #6
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 754
Mesajlar: 14,479
Ettiği Teşekkür: 147112
Aldığı Teşekkür: 49967
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cimcimecik Mesajı göster


Daha da sonra, şu anakronizme düşüyorsunuz: adam o zamanlar ne yapmışsa, bunu o devrin ve o toplumun adetleri içinde yapmıştır. Dolayısıyla ne yapılmışsa bunu o devrin ve o toplumun koşulları ile değerlendirmek gerekir. Bugünün kuralları ve ilkeleri esas alınarak değerlendirme yapmak ve o zamanki olayları eleştirmek bilimdışı bir yöntem.


Essas Problemde burada iste yatiyor!.


Bu Sapiklar, Dini hikayenin arkasinda saklanip, eski zamanin Perdesine Osmanliyi yazip, Sapikliklarinin devam etmesini sagliyor!.


Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cimcimecik Mesajı göster


Onlar için ne diyeceksin? Bu ülkedeki sapıklıkların, çocuk tecavüzlerinin hepsini müslümanlara veya islamî kesimdeki dincilere yükleyeceksin; bunu da onların peygamberlerinin 6 yaşındaki çocukla evlenmiş olmasına atıfla yapacaksın; o zaman hıristiyan din adamlarının benzer sapıklıklarını hangi sünnete bağlamayı düşünüyorsun?


Bunu simdi nasil anlamam gerekir?.


Bu Sapiklara ev sahipligi yapip, Hükümetin bütün imkanlarini kullanip, Yayin yasagi bile uygularken, bunlarin Müslüman olmadiginimi anlatmak istiyorsun?.


Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cimcimecik Mesajı göster


o zaman hıristiyan din adamlarının benzer sapıklıklarını hangi sünnete bağlamayı düşünüyorsun?


Biz burada onlara kisacasi KFS diye adlandiriyoruz!.


Buna kizan Hiristiyan Katolik Kilisesi, bu kisaltmayi dogurani Mahkemeye vermis olsada, Hakim bunu inceledikten sonra, Hak´inla o ismi hak ettiklerini belirtmisti!.


Bu ara, buralardaki hakimlerin Cay toplama zamani olmadigi icin, Rüsvet yiyemiyorlar veya icemiyorlar!.


Hem konu Hangi dinde Cocuk tecavüzlügünün cogunlukta olmasi degil, simdiki zamanimizda, Cocuk tecavüzcülügün 94%´e cikmis olmasi!.


Bunun ev sahipleri belli oldugu gibi, konuyu saptirmaya kalkip, onlarda öyle yapiyor tablosu cizip, bu Cocuk Tecavüzcülerine ev sahipligi yapmaya kalkma!.


Bu ara, Killi Teyze olarak kendini tanitirken, Baldir Bacak disarda, Entarili Amca oldugun´da gözümden kacmadi.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cimcimecik Mesajı göster


bunu da onların peygamberlerinin 6 yaşındaki çocukla evlenmiş olmasına atıfla yapacaksın; o zaman hıristiyan din adamlarının benzer sapıklıklarını hangi sünnete bağlamayı düşünüyorsun?


Burada simdi Cocuk tecavüzcülügünü 6 yasina cekme amacinmi yatiyor?.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.03.19, 11:12   #7
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2015
Konular: 115
Mesajlar: 2,150
Ettiği Teşekkür: 4903
Aldığı Teşekkür: 7711
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.

Bu konuda forumda daha önceden de yazdım. Artık yazmayacağım da bu İslamcı zihniyet konuşsun. Buyrun videoları seyredin de Anlayın!

Kadınlara dayak nimetmiş.


Erkeğin 'boşanma' hakkı vermediği kadın, resmî mahkemece boşansa da dinen boşanmıyormuş...


Kadınların Erkekler İle Aynı Odada Çalışması Caiz değilmiş...


Kadın ve erkeğin (karma) tokalaması dahi ya da caiz değilmiş.


Kısaca cinselliği bastırmak, kadını toplumun göz önünden silmeye çalışmak sadece bu durumu merdiven altına ,bilinç altına itiyor ve daha sonra da türlü sapıklıklara şahit oluyoruz.
__________________
Sevmekten asla vazgeçmeyin. Sevgisiz bir hayat amaçsız, anlamsız olur. Alkanaga
alkanaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz alkanaga'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.03.19, 11:22   #8
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2015
Konular: 115
Mesajlar: 2,150
Ettiği Teşekkür: 4903
Aldığı Teşekkür: 7711
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.

Buyrun devam edelim. Bastırılmış cinsellik nasıl ortaya çıkıyor;Müslüm Gündüz Fadime Şahin


Bu da cemaatini beceren Hocaymış...
__________________
Sevmekten asla vazgeçmeyin. Sevgisiz bir hayat amaçsız, anlamsız olur. Alkanaga
alkanaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz alkanaga'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.03.19, 11:57   #9
Uzman Üye

Cimcimecik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2018
Konular: 57
Mesajlar: 2,345
Ettiği Teşekkür: 808
Aldığı Teşekkür: 2889
Rep Derecesi : Cimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster

Bu ara, Killi Teyze olarak kendini tanitirken, Baldir Bacak disarda, Entarili Amca oldugun´da gözümden kacmadi.

Hah, tamam, orda dur! Bacaktan yukarı çıkma.

Senin saçma cümlelerine cevap vermeyi bırakalı çok oldu gurbetçi amca. Ama bu konuda bana sorabilirsin.

Ama konuyu dağıtmamak için özelden sorarsan cevaplarım. Hatta istiyorsan bacaklarımın fotoğrafını bile çekip sana özelden gönderirim.

Ama orda kal, bacaktan yukarı sakın çıkma!
__________________
"Ne kadar az bilirseniz, o kadar şiddetle savunursunuz."

Bertrand Russell
Cimcimecik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 09.03.19, 15:51   #10
Moderator

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 101
Mesajlar: 1,242
Ettiği Teşekkür: 5823
Aldığı Teşekkür: 4774
Rep Derecesi : Bursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kız Çocuklarına Yönelik Cinsel Saldırı Yüzde 94 Arttı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bir ülke laik ise ve hukuk islamcıların elinde bir guguk değilse, hiç bir müslüsapık, o sapık amaçlarını gerçekleştirmeye cesaret edemez.

Ama bir ülke laiklikten çıkmışsa ve hukuk islamcıların egemenliğine girmişse oraya er veya geç müslüsapıkların adaletsizliği egemen olur...

Muhammed' inin sünnetinde 6 yaşındaki kız çocuğuyla evlenmek olan bir dinin sapıklarından ne bekliyoruz ki?

Ama bu toplum din denen saçmalıkla hesaplaşmadığı sürece her kız çocuğu ve hatta oğlan çocuğu dinsel sapıkların hedefi olmaya devam edecektir...

Bunların sünnetinde var...

Ha sen kalk dinini bilmeden ''ama bunlar gerçek müslüman olamaz'' demeye devam et...

Nasıl anlatılır bu sünnet bilemiyorum...

Yani senin Muhammed 6 yaşında bir kızla evlenmişse, o amel ümmetin her erkeğine vacip sayılır...

Yalan mı söyledim?

Abarttım mı?

Hadi yorumlarınız gelsin...
Merhaba,

Sevgili Aristo, hani sürekli söylenir ya " Araplar cahiliye devrinde kız çocuklarını kuma/toprağa gömerlerdi ", islam bu cahiliye geleneğini kaldırdı diye...İşte oradaki sorun kız çocuklarını toprağa gömmek değil, küçük yaşta olsa bile ailenin bakire kız çocuğunu Mekke ileri gelenlerinin kucağa almasıydı sorun...Kız çocuk babaları da bunu görmektense çocuklarını gömmeyi tercih ederlerdi...Yani işin aslı Arap zaten eskiden ezelden SAPIK, SÜBYANCI...!

Doğal olarak da hadislere, rivayetlere " 6 yaş " konusunun geçmesi normal...Ve buradan hareketle de mollaların, melelerin iki ayaklı Tanrı'ların küçük yaşta kız çocuklarıyla evlenmeye cevaz vermesi olağan bir durum...

Devlet olarak yasalarında " İslam Yönetimi veya Şeriat Yönetimi " yazan devletlerde bile sapıklık diz boyu...

Ama gel gör ki ZİNA YAPAN RECM EDİLİR...Buyur burdan yak...! Ahmet Bin HANBEL denen ne idüğü belirsiz adamın rivayetinden yüzlerce, belki de binlerce insan taşlanarak öldürüldü...Ayrıca zina yapan için 4 şahit gerekiyor...Ne yahu ***** mu çeviriyorlar ki 4 şahit olsun...!Buradan öyle malzemeler çıkar ki şaşırırsın...

Neyse şimdilik bu kadarda bırakayım yoksa açacağım yine kutuyu...

Sağlıcakla kalınız...
__________________
Kötülüğün galip gelmesi için iyi insanların bir şey yapmaması kafidir...
Edmund BURKE
Bursalı68 Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
arttı, cinsel, çocuklarına, saldırı, yönelik, yüzde


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 02:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.