Forum Gerçek

Forum Gerçek (http://www.forumgercek.com/)
-   Ülkemiz ve Dünya Gündemi (http://www.forumgercek.com/ulkemiz-ve-dunya-gundemi/)
-   -   PKK köylere hizmet istemiyor (http://www.forumgercek.com/ulkemiz-ve-dunya-gundemi/88062-pkk-koylere-hizmet-istemiyor.html)

Zümrüd-ü Anka 17.08.12 22:09

PKK köylere hizmet istemiyor
 

Diyarbakır’ın Kulp ilçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Ubeydullah Sancar, Uygur köyündeki evinden pkk’lılar tarafından kaçırıldı. Terör örgütü üyeleri, birliğe ait bir aracı da yaktı.
http://www.hurriyet.com.tr/_np/0504/17650504.jpg
Kulp Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Ubeydullah Sancar, dün akşam saatlerinde Uygur köyündeki evine gitti. Köye saat 02.00 sıralarında gelen bir grup pkk’lı, iddiaya göre Sancar’ı evinden silah tehdidi çıkartıp, evinin önünde bulunan ve birliğe ait olan araca bindirerek, Kamışlı köyü Yenidam mezrasına götürdü. Burada aracı ateşe veren örgüt üyeleri, Ubeydullah Sancar’ı yanlarına alarak dağlık alana kaçtı.

Olayın haber verilmesinin ardından güvenlik güçlerinin bölgede Sancar’ın bulunup, pkk’lıların etkisiz hale getirilmesi için başlattığı operasyon sürüyor.


KAYNAK

Ilgın 17.08.12 23:03

Cevap: Pkk Kaçırdı
 
PKK, yöreye hizmet gitmemesi için elinden geleni yapıyor. Bölge insanı bu uygulamaya tepki göstermesi lazım. PKK nin yasam kaynağı yokluk üzerine kurulmuş, halk hizmete alıştıkta terörist hareketleri onaylamayacaktir. Sanırım bu çırpınışlar kendi hayat damarlarını keserde bu illeti bitirir.

Tntcool 18.08.12 01:11

Cevap: PKK köylere hizmet istemiyor
 
Şemdinli'de yol kontrolü, istedikleri gibi adam kaçırma vs. vs....

O bölgeler Vatan toprakları deyip te bu tür şeyler oluyor ve biz OHAL'i dahi ilan etmeyip tiyatro izler gibi bu gelişmeleri izliyorsak hala niye orada asker bulunduruyoruz ?

Bu onursuzlukla yaşamayı içimize sindirmemiz isteniyorsa çok güzel başarıyorlarhttp://www.dipsizkuyu.net/images/smi...sizkuyunet.gif Amaç nedir ? Bölünmenin normal olduğunu düşünmemiz mi?


WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker