Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 04.06.13, 01:07   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8453
Mesajlar: 30,787
Ettiği Teşekkür: 110470
Aldığı Teşekkür: 160856
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Erdoğan: Birkaç Gün İçerisinde Normale Döner


Erdoğan: Birkaç gün içerisinde normale dönerBaşbakan Erdoğan'dan, Gezi Parkı protestolarıyla ilgili yeni açıklama geldi. Erdoğan'a, Cumhurbaşkanı Gül'ün 'demokrasi sadece seçim değildir' sözleri de soruldu.

Fas'ta bulunan Başbakan Erdoğan'a, Fas Başbakanı Abdulilâh İbn Kîrân ile düzenlediği ortak basın toplantısında, Gezi Parkı protestoları soruldu.

Aklıselimin ortama hakim olduğu kanaatini taşıdığını belirten Erdoğan, "Öyle zannediyorum ki birkaç gün içerisinde de tamamıyla bu normale dönecektir" dedi.

"Zaten ülkenin genelinde başta İstanbul olmak üzere de böyle adeta her yer terörize edilmiş gibi bir hava da söz konusu değil" diyen Erdoğan, "Ama birkaç gün içerisinde, ben dönene kadar herhalde tamamıyla bu iş bir çözüme kavuşmuş olacaktır" şeklinde konuştu.

Kuzey Afrika gezisinin birinci durağı olan Fas'ta, mevkidaşı ile basının karşısına çıkan Başbakan Erdoğan'a, Faslı gazetecilerin soruları Gezi Parkı protestolarıyla ilgiliydi.

"GEVŞEDİ, YUMUŞADI"

Taksim Gezi Parkı olaylarıyla ilgili bir Arap gazetecinin sorusu üzerine Erdoğan, "Bu gelişmeler aslında Gezi Parkı, ağaç olayı değil. Bunlar sandıktan netice alamayanların... Bugün çok daha bu iş gevşemiş, yumuşamış durumdadır. Aklıselimin ortama hakim olduğu kaanatindeyim. Birkaç gün içerisinde bu tamamiyle normale dönecektir. Ülke genelinde başta İstanbul olmak üzere de böyle adeta her yer terörize edilmiş gibi hava da söz konusu değil. Birkaç gün içerisinde, dönene kadar herhalde bu iş bir çözüme kavuşmuş olacaktır" cevabını verdi.

GÜL'ÜN AÇIKLAMASI SORULDU

Bir gazetecinin, Sayın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bir açıklaması oldu, 'demokrasi sadece seçim demek değildir, mesajı aldık' şeklindeydi bu açıklama. Siz de ısrarla vurgu yaptığınız, sandıkta netice alamayanların vardığı yöntemlerdir bu yöntemler dediniz. Bu çerçevede nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna Başbakan Erdoğan, şu yanıtı verdi:

"Halkın iradesinin tecellisi nerededir? O da sandıktadır ve bu şekilde bir uygulama bütün demokratik sistemlerde gelişmiştir ve gelişmeye de devam etmektedir. Ben tabii Sayın Cumhurbaşkanımızın nasıl bir açıklama yaptığını bilmiyorum. Bu ifadenin önünde, arkasında ne var onu da bilmiyorum. Bilmediğim için sadece sizin sorunuza bu şekilde cevabımı vermiş bulunuyorum, evet yine sandıktan geçer diyorum...

"İÇERİĞİNİ BİLEMEM"

Tabii Sayın Cumhurbaşkanımız 'mesaj alınmıştır' derken içeriğinde ne var bunu ben bilemem. Ama ben de Fas'a hareket ederken buna benzer bakan arkadaşlarımdan birinin bir açıklaması vardı, 'mesaj alınmıştır' diye ben de basın mensuplarına sordum 'siz hangi mesajı aldıınız bana açıklarmısınız' diye sordum, fakat basın mensubu arkadaşlar, bana herhangi bir mesajı veremediler, herhangi bir mesajı açıklayamadılar.

Doğrusu ben tabii şu anda eğer olay ağaç kesme olayı ise ki bu işin başlama süreci öyle. Bir defa burada 12 ağaçtan bahsediliyor, bunu sizin de bilmenizde fayda var. Hele hele Cezire'nin çok daha iyi bilmesinde fayda var. Çünkü yayın alanınız açısından geniş bir yayın alanına sahipsiniz, burada eğer doğru habercilik de yaparsanız çok çok isabetli olur ve 12 ağacının 10 tanesi sökülmüş, bir başka bölgeye dikilmiştir. Artık teknoloji buna müsait. Bu esnada araçların 2 tane ağacı kesmesi sıkıntısı olmuştur.

Fakat burada bir şeyi ben sizlerle özellikle ifade etmek isterim, bunu iyi bilmeniz lazım, İstanbul'da benim belediye başkanlığım var. Benim Belediye Başkanlığım döneminde İstanbul görmediği ağaçlandırma kampanyalarını benim dönemimde görmüştür. Gerek asfaltlarda otobanda orta refüjler gerek yan şevlerde, fidan değil dikkat edin 10 yaş üzeri, ithalatını da yapmak suretiyle ağaçlar diktik."

Bugün geniş gövde ağaçlarla İstanbul'un çok farklı noktada olduğunu vurgulayan Başbakan Erdoğan, "Başbakanlığım döneminde ise sadece 2 milyarı fidan olmak üzere şu 10 yıl içinde geri kalan 800 milyon, 3 yaş ve üzeri olmak üzere biz Türkiye genelinde ağaçlandırma yaptık. Yani 2 milyar 800 milyon. Böyle bir şey yaptık" diye konuştu.

AKLISELİM VATANDAŞIM GÖRECEK"

"Bu kadar hassasiyeti olan bir hükümetin, kalkıp da Taksim Meydanı'nda, oradaki bütün ağaçları sökmek gibi veya bütün ağaçları kesmek gibi bir derdi olabilir mi?" diyen Başbakan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Olay farklı. Olayı oradan başlatıp farklı çekme gayreti içerisinde oldular ve bunu aklıselim vatandaşım zaten görecek. Ondan sonra da bunlara gerekli notunu verecektir. Bu işin içerisinde başta anamuhalfet partisi ve aşırı uçlar, marjinal gruplar var ve onlarla müşterek bir dayanışma içerisinde böyle bir adımı atıyorlar. Fakat bunu tabii halkımın, büyük ölçüde kahir ekseriyetle kabullenmesi mümkün değil."
Kaynak
__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.06.13, 01:26   #2
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2012
Konular: 15
Mesajlar: 1,245
Ettiği Teşekkür: 2045
Aldığı Teşekkür: 3793
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Sinirli
Standart Cevap: Erdoğan: Birkaç Gün İçerisinde Normale Döner

Bizim devletimiz nelerin üstesinden gelmiştir,
elbette her şey normala dönecek,
devlet pes etmez,
şiddete karışan mutlaka cezasını çekecektir,
Ben bu konuda başta adalete, ardından başbakanıma güveniyorum
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 04.06.13, 02:43   #3
Tam Üye

enigma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2013
Konular: 3
Mesajlar: 289
Ettiği Teşekkür: 598
Aldığı Teşekkür: 1110
Rep Derecesi : enigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmedeenigma muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan: Birkaç Gün İçerisinde Normale Döner

karizma çiziklerine temenni merhemi bu yahu..)
__________________
enigma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz enigma'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.06.13, 03:08   #4
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2009
Konular: 198
Mesajlar: 4,138
Ettiği Teşekkür: 52790
Aldığı Teşekkür: 25548
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erdoğan: Birkaç Gün İçerisinde Normale Döner

Sabrı tükenmiş, vatanına sahip çıkmak için galyana gelmiş bir halk karşısında bu kadar umarsız davranan, yaşanan acıları görmezden gelen, kendini kelle kesen kel vezir zanneden bu yaratık, satın aldığı oylarla övünen ve satın aldığı medya ile beraber her türlü oyunu sergileyen bu Allahtan korkmaz kuldan utanmaz kim, başbakanlık kim!!

Onun verdiği bu komik mesaj önce kendisinin, sonrada yarım kilo makarnaya devletini ve milletini satan zavallıların avuntusu, başka hiç bir şey değil...

Son çırpınışları bunlar..
Duayen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Duayen'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.06.13, 03:17   #5
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2012
Konular: 78
Mesajlar: 2,100
Ettiği Teşekkür: 16533
Aldığı Teşekkür: 12029
Rep Derecesi : Damon gerçekten güzelDamon gerçekten güzelDamon gerçekten güzelDamon gerçekten güzelDamon gerçekten güzelDamon gerçekten güzelDamon gerçekten güzelDamon gerçekten güzelDamon gerçekten güzelDamon gerçekten güzelDamon gerçekten güzel
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Erdoğan: Birkaç Gün İçerisinde Normale Döner

Baştan sona kadar edebiyat be bu adam, yaptıkları ve söyledikleri birbirini tutmuyor. Adalet mi ? Güldürmesin biri beni.

Başbakanınızı da alın gidin kafanıza, zihniyetinize uygun yerlere. İnsanların yaşadığı ülkeyi bozmayın !

Sözde müslümanların halini merak ediyorum Allah katında ! Çok çekeceğiniz var sizin çoook ...

Tayyip bile kurtaramayacak sizi. Hani kendini Firavun gibi zannediyor ya, Allah' a şirk koşuyor, keyfi için ezanları geciktiriyor ! Cami çıkışı yalaka medyasının kameramanlarını çekime çağırıyor ...

Madem bu kadar müslümanlar; Obamayla, İsraille ne diye sıkı fıkılar ?? Cevap versinler.

İran' nın bir kanalı olan Nasr Tv' nin, Türkiye kanallarının yapmaya cesaret edemediği gerçekleri anlatan videosu. 6dakikanızı alacak. Linki buraya kopyalıyorum, eğer beceremezsem bildirin, eklemenin yolunu bulayım.

https://www.facebook.com/photo.php?v=583730211674849

Elin İranlıları kadar akıllı olamayacaksınız !!!
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
birkaç, döner, erdoğan, içerisinde, normale


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Erdoğan: Twitter Denilen Bir Bela Var Canan Ülkemiz ve Dünya Gündemi 14 04.06.13 12:47
AKP faturayı cemaate mi kesecek? Ekin Diğer Köşe Yazıları 9 13.02.13 23:25


WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.