Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Yılmaz Özdil


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 11.12.16, 09:34   #1
Müdavim

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 12,380
Ettiği Teşekkür: 83912
Aldığı Teşekkür: 79600
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart İsrail Ödemeyi TL’yle Yapsın!

20 sene önce, 1996…
Avrupa Birliği'ni arkasına alan Kıbrıs Rum Kesimi, küstahlaştı, Türk sınırını delmek için eylem organize etti. Hadiseyi dünya çapında şova dönüştürmek için bin kadar motosikletliyi Kıbrıs'a getirdiler, motorlarla Lefkoşa'dan sınırı geçip, Türk topraklarına girecekler, Girne'ye gidecekler, Girne Kalesi'ne Yunan bayrağı çekeceklerdi.

*

E gelecekleri varsa, görecekleri de vardı tabii… Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri sınır boyunda önlem aldı. ABD'nin Ankara büyükelçisi arabulucu olmaya çalıştı, hiç olmazsa silah kullanmayın diye rica etti. İyiniyetli davrandık. Silah kullanmadık. Taşlı sopalı kavga çıktı. Rumlar dövüle dövüle püskürtüldü. Bu kapışmada bir Rum öldü.

*

İki gün sonra… Rum Kesimi yöneticileri, Türkiye'ye başvurdu, Rum eylemcinin öldüğü yerde ayin yapmak için izin istedi. Gene iyiniyetli davrandık. İzin verdik. Bin kişilik grup papazlarla mapazlarla birlikte ayin yapacağız ayağıyla sınıra geldi. Rum karakterini gayet iyi tanıdığımız için elimiz tetikteydi, ki… Gene yanılmamıştık. Aniden koşmaya başlayıp, sınırı geçmeye çalıştılar. Solomon Spiru Solomo isimli fanatik, kalabalığın arasından sıyrıldı, topraklarımıza girdi, bayrak direğine tırmanmaya başladı. Aklınca Türk bayrağını indirip, Yunan bayrağını çekecekti. Megafonla uyarıldı. Dinlemedi.

*

Tık!
Tek mermiyle vuruldu.
Boynundan yedi.
Armut gibi düştü.


*

Rumlar çil yavrusu gibi dağıldı, papazlar eteklerini tuta tuta en önde, gerisi arkada, eylem bitti.

*

Uluslararası anlaşmalar gereği haklıydık, Rum Kesimi dünyadan beklediği tepkiyi bulamadı. Bunun üzerine ne yaptı? Enteresan bi oyun tezgahladı. Kendi kendine çadır mahkemesi kurdu, Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Hasan Kundakçı ve hadise sırasında orada görevli bulunan altı subayımız hakkında dava açtı. Gıyabi yargılama yaptı. Cinayetten suçlu buldu!

*

Cephede aldığını masada veren Türkiye gene ayakta uyudu, Rumlar sinsi sinsi çalıştı, mahkumiyet kararını İnterpol'e bildirdiler, görüldükleri yerde yakalanmaları için, kırmızı bülten çıkardılar.

*

20 sene geçti…
Hasan Kundakçı ve diğer altı subayımız hâlâ yurtdışına çıkamıyor!
Herhangi bir ülkeye, yurtdışına adım attıkları anda tutuklanacaklar.


*

Gel zaman git zaman… Van münüts tiyatrosu kapsamında, İsrail'in Gazze ambargosunu delmek için Mavi Marmara feribotu gönderildi. “Yaklaşırsa vururum” diyen İsrail dediğini yaptı, feribotu bastı, 10 insanımızı göz göre göre öldürdü.

*

Rum Kesimi'ni örnek alan Türkiye, aynı taktiğe başvurdu, gıyabi dava açtı, İsrail genelkurmay başkanı, İsrail deniz kuvvetleri komutanı, İsrail askeri istihbarat başkanı ve İsrail hava kuvvetleri istihbarat başkanını yargılamaya başladı. İsrailli komutanlar hakkında 9'ar kez müebbet, 18'er bin sene hapis isteniyordu. Mahkeme sona erecek, İsrailli komutanlar suçlu bulunacak, İnterpol'e bildirilecek, görüldükleri yerde yakalanmaları için kırmızı bülten çıkarılacaktı.

*

Netice kardeşim?

*

İsrail 20 milyon dolar verdi.
Dün itibariyle…
Dava tık diye düştü.
Dosya kapatıldı.


*

Avuçiçi kadar Rum Kesimi'nin tee 20 sene önce gösterdiği basireti, koskoca Türkiye Cumhuriyeti 20 sene sonra bile gösteremedi.

*

Ne haysiyetli ülkeyiz di mi?

*

Bana sorarsanız… İsrail o 20 milyon doları TL'ye çevirsin, öyle ödesin, dolar bozdurma kampanyası yürüten sayın ahalimiz daha mutlu olur, haysiyetimize kuş kondurulmuş olur.__________________
"Ey egosu boyundan büyük insan..
Bir gün ölüp toprak olacaksın. Bir tohum filizlenecek ot olacaksın, bir öküz seni yiyecek ve atık olacaksın.. Yani hep aynı kalacaksın."

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.12.16, 13:04   #2
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 569
Mesajlar: 2,637
Ettiği Teşekkür: 21328
Aldığı Teşekkür: 11405
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: İsrail Ödemeyi TL’yle Yapsın!

Ben bir koşu gidip geleyim İsrail'e, söyleyeyim yetkililerine ödemeyi TL ile yapsınlar.. Siz kafaya takmayın sn. Yılmaz Özdil.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.12.16, 15:35   #3
» Vous et l'Amour «

Jasmina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 23
Mesajlar: 1,495
Ettiği Teşekkür: 2058
Aldığı Teşekkür: 6207
Rep Derecesi : Jasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardırJasmina şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İsrail Ödemeyi TL’yle Yapsın!

Vicdan azabından kurtulsalar bile, tarihin azabından kurtulamayacaklar. Tarihin azabından kurtulsalar, Allah'ın azabından kurtulamayacaklar. Bu koltuk sevicilerin hepsi birgün hesap verecek.
__________________

Bundan sonra.
Ne benim kelimeleri biraraya getirecek halim var ,
Ne senin beni işitecek bir kalbin..Jasmina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Jasmina'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.12.16, 02:21   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1552
Mesajlar: 15,027
Ettiği Teşekkür: 61967
Aldığı Teşekkür: 52582
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İsrail Ödemeyi TL’yle Yapsın!

Şu Kuran kurslarında, tarikat yurtlarında ölen kız çocuklarını hatırlayalım. Çocukları ölen ailelerin hepsi para karşılığında çocuklarının ruhunu bile sattılar. Şu geçen haftaki yangında ölen çocuklardan sadece bir tanesi davasına devam ediyor.

Din insanları insanlığından çıkaran küresel bir rezalettir.

Ve alemlerin; bildiğimiz ve bilmediğimiz ne varsa hepsini yaratan ve herşeye muktedir olan Allah' ın peygamberlere, onların uyduruk kitaplarına ve dinlerine ihtiyacı yoktur.

Din denen rezillik insan hayatından çıkıp, onun yerini Allah inancı almadığı sürece bu rezaletler devam edip gidecektir.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.12.16, 12:35   #5
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 899
Mesajlar: 7,768
Ettiği Teşekkür: 23033
Aldığı Teşekkür: 26618
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İsrail Ödemeyi TL’yle Yapsın!

Sokakta küçücük çocuklar görüyorum, Kur'an'ı göğüslerine bastırarak sarılmış vaziyette kurslara gidiyorlar, tam bir insan ve akıl ziyanlığı...
O kuranı oradan indirip aklı çalıştıracak bir eğitim sistemi oturtmadıkça bu ülkenin çağdaş medeniyet seviyesine yükselebileceğini düşünmek sadece bir ham hayal.
Putlaştırılmış bir kitaba tapmanın öküze tapmaktan hiçbir farkı yok, öküze taptığınızda hiç olmazsa hayvanları katledilmekten kurtarıyorsunuz ama kurana tapmak insanları öldürüyor, ülkeleri yıkıyor, insanlığa kan gözyaşı ve kederden başka birşey getirmiyor...
Hiç mi faydası yok peki bu kitabın!
Olmaz mı! Var elbette...
Dünyanın, insanların kanını emen sülüklere çok faydası var.
__________________

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
ã–demeyi, ä°srail, Ödemeyi, tl’yle, tl’yle, yapsä±n, yapsın, İsrail


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 05:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.