Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.07.2021, 20:59   #6
Bursalı68
Yönetici

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Türkiye’de Uygulanan Aşıların Antikor Seviyeleri Ortaya Çıktı: Pfize

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Bulasici Zincirini kirabilmek icin, ne yapmamiz gerek?.

Pandeminin ilk günlerine karsi, Asilarla bu kadar ilerlemisken, bu görünür basariyi desteklemek gerekmezmi?.

7 Milyar Toplumlugun icinde, bir ilacin her zaman ayni etkiyi yapicak diye bir garanti zaten verilemez!.

Gercek su´ki, Aspirin bile Dünyanin her kösesinde kullaniliyor!.

Kani incelttigi icin, bazilarina kullanmasi yararli olarak, benim durumumda mesela Ic Kanamaya bile yol acabilir durumunda!.

Onun icin yinede, Aspirini Seytan bulusu diye rafa kaldiramayiz!.

Tek Hücre olarak bu tarihte bu duruma gelmis hücrelerle tabiki mecburen yasiyacagiz!.
Sevgili Insanlıkarayan, aynı kısır tartışmaya tekrar tekrar dönmenin gereği yok diye düşünüyorum.

Aspirin, sigara...vb. örnekler can sıkmaya başladı artık.Aspirini kendi kafana göre içme...Git doktora danış.Prospektüsünü oku, orada yazar, yani kafana göre ilaç kullanma...Bu aşıların prospektüsü YOK...!

Kimse ilaç veya aşıları " şeytan buluşu " olarak nitelemiyor.Çok rica ediyorum, kişilerin söylemediklerini, söylemiş gibi muamele etmeyelim, gerçekten ayıp oluyor artık.

Aşılarla ilgili çalışma başka birşey, tabii ki desteklenir, ancak onaysız ve ileriki sonuçları büyük soru işaretleri oluşturan aşıları, özellikle ZORLA olunmasını sağlamak başka birşey...Yaşadığınız yerde nedir ne değildir bilemem, ancak burada ONAM Formunu imzalamadan o aşıyı olamazsın.Yani " gönüllü denek " oluyorsun.

Oysa ben çocuklarıma tüm aşılarını yaptırdım.Ve devlet benden asla böyle bir form istemedi.Bu aşılarda niçin istiyor.?Ana sorun bu...

Onam formu Kısaca diyor ki...:
*İlaç firması sorumluluk üstlenmiyor,
*Devlet sorumluluk üstlenmiyor,
*Ama vatandaş onam formunu imzaladıktan sonra, aşı olup, sonrasında bilinemeyen bir yan etki sonucunda hastalanır veya ölürse sorumlusu aşı olan vatandaşın ta kendisi...Böyle bir şeyi mantık kabul etmez.
4 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.