Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.05.2021, 18:27   #5
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Madem Yasak Hodri Meydan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster
Soruyorum sizlere ne yaptınız kuru gürültü söylemden başka, bana denecek ne yapmaları gerekir diye işte onu kendileri bulacak onun için seçildiler, benim haklarımı korumaları için oy verdim, bildiğimi tekrar etmeleri için değil, yetkileri yapabilecekleri yoksa en kestirme yol istifa etmeleri.

Onlar Ölüleri bile Canladirip Sahte Oylari gecer kilarken, Millet olarak ne yapildi?.

Demokrasi dedigimiz sey, Oylarla belirleniyor!.

CHP Önergeleri sundugunda, Parlamentonun Cogunlugunu ellerinde tutanlar birlesip Katillerine Cocuk Tecavüzcülerine Hirsizlarina sahip cikarsa yapilacak bir sey yok!.

Millet olarak Komsumuzu bile ikna edemeyip, Bir Sicak Tas Corba sunamazsak, bir günlük oya 4 ila 5 Sene beraberce sürünürüz!.

O kadar Muhtaca birakilmis Vatandasimiz var´ki, gördügün gibi bir düzine Kömüre, iki Patlicana üc sovanla dört patateze, anlik acligini gidermek 4 ila bes sene aclik cekmeye razilar!.

Bugün Karnim doysun, yarinda bir kismetim cikar diye, Torunlarinin bile Haklarini yediklerinin haberinde degiller!.

Halbuki bu Hirsizlari secmeselerdi, her gün Pirzola yiyebilirlerdi!.

Kömür Madenlerinde Yanarak ölmezlerdi!.

Bir Mayis gibi günlerde Pocasina katik olarak Biber Gazi Hirsizlardan istemezlerdi!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.