Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.09.2021, 22:52   #3
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: FDA’nın BioNTech Aşısına Acil Onay Kararına Uğur Şahin’den Jet Yanıt

Gelinen noktada o kadar manipulasyon haberlere rağmen aşıların pandemiyi bitirmediği gayet net görülmekte. Zaten biz hep diyorduk. Tarihte hiçbir pandemik olaylarda aşıyla bitirilebilen bir hastalık görülmedi. Bu aşılarda bitirmeyecek.

Aşıların dayatılma sebebinin arkasında başka amaçlar ve planlar yatıyor dedik. Bunlara kanmayın. Aşı olanlar kadar olmayan insanların da mantıklı sebebleri var. Bunların tartışılması lazım dedik.

Düz dünyacı vatan haini terörist gibi ithamlara maruz kaldık. Bugün DSÖ'nün kendisi bile "Aşıdan başka alternatifler aranması adına devletlere tavsiye" niteliğinde bir demeç verdi. Buyrun?

Ben etrafımda aşı olan çevremden bile hep şunu duymaya başladım "hep aşı olmak mı zorundayız?" bu soruya ben hiç cevap bile vermiyorum.

Daha dün Profesörün biri tvlere çıkıp el kadar bebelere "yanlışlıkla covid aşısı" uygulandığını itiraf edip bunun sonuçlarının gayet olumlu olduğunu söyleyip üstüne bir tıp dergisinde yayınlatmaktan söz ediyordu.

TTB Ve Sağlık bakanlığı bu skandal demeçler karşısında üç maymunu oynadılar! Tv'lere çıkan bengi başer, derya unutmaz gibi pfizerin kadrolu sözcüleri sus pus oldular. Hani sağlıktı önemli olan?

Bu "yanlışlıkla" uygulanan eylemin en cahil aşı karşıtının sözlerinden bile daha beter birşey olduğunu bu "uzmanlar" algılayamadı mı? hiç mi düşünmediler? bu nasıl bir rezilliktir.

Başka birşey demiyorum.