Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.2020, 23:20   #1029
OkyanusunKalbi
WoodStock

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İçinden Geçeni Söyle (2020)

[QUOTE=Kartal;981117]
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
İçimden öyle küfürler geçiyor ki, forum diye edemiyorum da...

En azından içimi dökeyim de rahatlayım.

Biz apartmanda kalıyoruz. Yangın merdivenlerinin yanındaki daire bize ait. Annemler bugün yazlıktan geldi. Bir de bakmış ki apartmanın içi sinek dolu. Yangın merdivenlerinde de çiçekleri vardır, gelir gelmez onları dolaşır. Bakmış orada çöp poşetleri var. Sen mi koydun dedi. Ben de bugün hiç evden çıkmadığım için şaşırıp baktım; koca koca poşetleri koymuşlar sineklenmiş bide, her yer sinek. Baştan annem alıp karşı dairenin kapı önüne koydu ama dayanamadı “ben atacağım bu çöpleri apartman sonra sinekten geçilmeyecek” dedi. Karşı dairedekiler mi, yeni taşınan üst kattakilerin ustaları mı yiyip içmiş bilinmez ama her kim yapmışsa sağlam küfür ettim. Ağlaya ağlaya yerleri silip sinek ilacı sıktıktan sonra bırakın da küfür edeyim; hakkımdır. Çok sinir oluyorum böyle insanlara sen ye elalemin kapısına çerini çöpünü at. Haram zıkkım olsun. Çöpünü atmaya üşendiysen apartmanda kalma. Asansör de var, bin asansöre inip çöpünü at işte.

Of sinirlendim yazdıkça yazasım geliyor. En iyisi sevgili çobanım sövsün size.

QUOTE]

Sevgili Okyanusunkalbi;

''Çok sinir oluyorum böyle insanlara''
Artık bu tiplere biz insan demiyoruz, lütfen daha uygun sıfat kullanın

Buda benden gelsin, o sıfatsızlara..

www.youtube.com/watch?v=TskkzNu5wng
İnsan diyorum çünkü hayvanları insanlardan daha çok seviyorum. Benzetme yapsam hayvanlara hakaret.
Sıfatsız hepsi dediğin gibi abi.
3 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.