Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler

Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler Her konuda, gerekli - gereksiz kısa bilgi ve haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 30.03.2019, 19:29   #11
Rosebud
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Patlıcan Yemenin Faydaları - Asla Çiğ Yemeyin

Ne zamandır canım istiyor zaten, omlet yapmayı öğrenmek istiyordum.
Biraz bir şeyler yapabiliyorum ama hakkımı yeme, makarna peynirli yumurta falan yapabiliyorum, fakat tabii iş başa düşünce yapacağız elbet ama iş başa mümkün olduğu kadar geç düşsün, zaten annemin de gitmeye hiç niyeti yok, daha işim var, hele Tayyip'in gittiğini görmeden gidersem gözüm açık giderim diyor.
Çok önemli bir sağlık sorunu yok ama belinde epey bir problemi var, fıtık, bel kayması ve kanal daralması...
bakalım bir doktora gösterip MR isteyeceğim belki de ameliyat diyecekler öyle derlerse bile 78 yaşında birini ameliyat etmezler diye düşünüyorum ama en azından kilo vermesi lazım çünkü çok kilo aldı, bu şikâyetleri ondan sonra başladı.
Neyse hepimiz bir gün gideceğiz, eskiler hep der ki bir gece yatak sonra toprak, acı çekmeden gitmek en iyisi.
Yahu konu nasıl buraya geldi güzelim patlıcan heder oldu bizim sağlık sorunumuzla, neyse kusuruma bakmasın kimse bu konuda öyle doluyum ki elimde olmadan konuşuyorum işte, kolay değil 54 yılım onunla geçti herkesin anne babası kıymetlidir tabii ama banim için bir başka kıymetli işte, hem annem hem babam hem arkadaşım o benim.
4 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.03.2019, 17:35   #12
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Ne zamandır canım istiyor zaten, omlet yapmayı öğrenmek istiyordum.
Biraz bir şeyler yapabiliyorum ama hakkımı yeme, makarna peynirli yumurta falan yapabiliyorum, fakat tabii iş başa düşünce yapacağız elbet ama iş başa mümkün olduğu kadar geç düşsün, zaten annemin de gitmeye hiç niyeti yok, daha işim var, hele Tayyip'in gittiğini görmeden gidersem gözüm açık giderim diyor.
Çok önemli bir sağlık sorunu yok ama belinde epey bir problemi var, fıtık, bel kayması ve kanal daralması...
bakalım bir doktora gösterip MR isteyeceğim belki de ameliyat diyecekler öyle derlerse bile 78 yaşında birini ameliyat etmezler diye düşünüyorum ama en azından kilo vermesi lazım çünkü çok kilo aldı, bu şikâyetleri ondan sonra başladı.
Neyse hepimiz bir gün gideceğiz, eskiler hep der ki bir gece yatak sonra toprak, acı çekmeden gitmek en iyisi.
Yahu konu nasıl buraya geldi güzelim patlıcan heder oldu bizim sağlık sorunumuzla, neyse kusuruma bakmasın kimse bu konuda öyle doluyum ki elimde olmadan konuşuyorum işte, kolay değil 54 yılım onunla geçti herkesin anne babası kıymetlidir tabii ama banim için bir başka kıymetli işte, hem annem hem babam hem arkadaşım o benim.
Anneciğine Allah uzun ömür versin yokluğunu göstermesin inşallah.
Benim annem çok genç ayrıldı dünyadan 47 yaşındaydı.

4 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.03.2019, 18:09   #13
Rosebud
Müdavim

Teşekkür ederim @NaNaNe senin de başın sağ olsun, benim de babam çok erken terk etti bizleri o da 38 yaşındaydı.
Tabii ben çok ayırdında değilim, onu kaybettiğimizde ben 8 yaşındaydım ama hayatı dolu dolu yaşayan, tez canlı çılgın birisiymiş, zaten o tez canlılığı hayatına maloldu.
4 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.03.2019, 18:37   #14
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Teşekkür ederim @NaNaNe senin de başın sağ olsun, benim de babam çok erken terk etti bizleri o da 38 yaşındaydı.
Tabii ben çok ayırdında değilim, onu kaybettiğimizde ben 8 yaşındaydım ama hayatı dolu dolu yaşayan, tez canlı çılgın birisiymiş, zaten o tez canlılığı hayatına maloldu.
Teşekkür ederim.Seninde başın sağolsun
Çok gençmiş baban ,sende küçücük

3 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 02.04.2019, 12:26   #15
Canan
Çiçekci kız

Ben de annesini erken kaybedenlerden im.
...

Bütün anneler çok yaşasın.

Kalplermizde yaşasın.

Tapatalk ile gönderildi.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
asla, faydaları, patlıcan, yemenin, yemeyin

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler