Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Duyurular

Duyurular Forum ile ilgili duyurular

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 21.04.2022, 01:20   #11
Never Give Up
Gerçek Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Site Kapalı Kalması Ve Geriye Alınması Hakkında

Off forum da acayip kasıyor.. Bu konuyu 5 dakika da açtı..
Anladığım kadarıyla taşıma da olmamış eski durum yani .s .s

Ben birini övünce zaten birkaç gün sonra kesin bir olumsuzluk duyarım yine öyle oldu.. Yine dediklerim de haklı çıktım..
Keşke çıkmasaydım ama değişmiyor işte asdsjsd..
Xenforo'ya geçmenizi tavsiye ederim. Hiç değilse güzel bir forum deneyimi alırız..
Eski 21.04.2022, 01:28   #12
Narsinha
Tam Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Darksaga Mesajı göster
İnanamıyorum açtığım her şey silinmiş .s .s
Tüm yazılarım şiirlerim yorumlarım .s .s
Nickimde eski nickim

Çok üzüldüm..
O kadar emeği yok saymak bu kadar kolay mı..
Xenforo'ya geçin deyince benle tartışmayı biliyordunuz bakın şimdi emeklerimiz silinmiş .s .s

Lütfen artık şu forumun teknik problemleri çözülsün..
Yapılan değişikliklerin geliştirmelerinde tamamı gitmiş ne anladım ben bu işten..
Ben 40 günden fazladır bu forumla uğraşıyorum, ve bu site gitmesinde 2 gün uyumadım, sırf siteyi en iyi ve en hızlı şekilde geri getireyim diye.Sitenin gitmesinin Vbulletin, Xenforo vs. yazılımla hiç alakası yok, bu tamamen hosting firmasından kaynaklı bir durumdu ki yukarda bundan bahsettim, artık firmayı değiştirdiğimizi.Ayrıca ticketleri de gösteririm, @ReaL'de şahit adamlar bana siteyi sadece 2015 yılındaki yedeğe götürebileceklerini söylediler ben kabul etmedim, kendi uğraşımla siteyi 1 ay kayıpla kurtardım.Umarım bu yazdıklarımdan biraz empati kurabiliyorsundur artık.
Eski 21.04.2022, 02:36   #13
Canan
Çiçekci kız

@Darksaga
Sadece senin emeğin değil, paylaşımda bulunan herkesin emekleri boşa gitti. Bu ne @Narsinha'nın, ne ReaL'in isteyerek yaptığı bir şey değil. Bizler için gece gündüz demeden uğraşan arkadaşımıza müteşekkir olmak yerine, sert üslup kullanmak biraz haksızlık olmuyor mu sence?
Alıntı:
Xenforo'ya geçin deyince benle tartışmayı biliyordunuz bakın şimdi emeklerimiz silinmiş .s .s
Xenforo a geçilmesi teklifine de daha önce açıklık getirilmişti. Yinelemenin de bir faydası yoktur.
Eski 21.04.2022, 02:46   #14
Never Give Up
Gerçek Üye

Narsinha’cım ben senin emeğini takdir etmiştim hatırlarsan, kavgalı olduğumuz halde burada seni övmüştüm baya, mesaj atıp forumu getirdiğin nokta için teşekkür etmiştim. Forumun eskiye göre çok güzel olduğunu yazmıştım..

Senin verdiğin emeği görmezden gelen biri değilim, hiç de olmadım. Benim için her zaman gerçek neyse o, ne kimseyi aklarım, ne de suçlarım..

Kimsenin emeğini görmezden gelmem ben.. Yalnız şu da çok önemlidir bu hayatta.. Sonuç ne? Yani 1 sene boyunca deli gibi çalış, sınav günü trafik kazası geçir ve tytye gireme, diğeri de hiç çalışmasın girmesin.. Sonuçta ikisi de tercih yapamıyor değil mi? Yani kısaca boşa gitmiş oluyor.. Emeğin için teşekkürler çabalıyorsun burada sana bir şey demiyorum ki.. En başa dönmüşüz diyorum sadece Nickim bile aynı Benim tepkim burada sna değil, benim bu kadar iş arasında foruma emek verip açtığım konular silinmiş. Rosebud ile olan tartışmamız falan.. Onları geri getirebilirseniz çok mutlu olurum. Konular geri açılır da yorumlarda kıymetliydi.. Forumlarda yazdığım her yoruma geçmişe bırakılmış bir anı gözüyle bakarım.. O yüzden kıymetlidir benim için ^^ Başarılı bir webmaster olarak forumu son bıraktığımız haline getirirsen cidden çok minnettar olacağız. İmkansız diye bir şey yoktur. Teknoloji de imkansız olmaz. Bir şekilde başaracağına inanıyorum hadi bakalım ^^ Çalışan demir ışıldar demiş atalar.. O engin teknik bilgini kullanarak o konuları bir şekilde getirebileceğine inanıyorum.. Senin için yorucu olabilir belki ama bir yerden başla bence..

Kolay gelsin. Arkandayız senin..
Seni suçlamıyoruz yanlış anlama forumun eski haline gelmesini istiyoruz. Hayır yani forum o kadar iyi olmuşken nasıl yedeği alınamıyor cidden anlayamadım. Baya hızlıydı bıraktığımda..
3 Üyemiz Never Give Up'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.04.2022, 02:51   #15
Never Give Up
Gerçek Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
@Darksaga
Sadece senin emeğin değil, paylaşımda bulunan herkesin emekleri boşa gitti. Bu ne @Narsinha'nın, ne ReaL'in isteyerek yaptığı bir şey değil. Bizler için gece gündüz demeden uğraşan arkadaşımıza müteşekkir olmak yerine, sert üslup kullanmak biraz haksızlık olmuyor mu sence?
Xenforo a geçilmesi teklifine de daha önce izah edilmişti. Yinelemenin de bir faydası yoktur.
Yok sert üslup kullanmıyorum arkadaşa sözümüz yok zaten ben mutlu olmuştum hatta kendi de yazsın ben çok sevindim foruma yaptığı katkılara.. Onu suçlamıyorum ama bu duruma üzüldüm.. Yalan yok..

Biz kişisel olarak pek anlaşamayız da ben Narsinha’nın çok iyi bir teknik admin olduğunu biliyorum. Bence o konuları bir şekilde getirecektir. Buna da inancım tam.. Elinden geleni yapacağına da inancım tam ^^

Yani tepkim yanlış anlaşılmasın..
2 Üyemiz Never Give Up'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.04.2022, 02:58   #16
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
İnanamıyorum açtığım her şey silinmiş .s .s
Tüm yazılarım şiirlerim yorumlarım .s .s
Nickimde eski nickim

Çok üzüldüm..
O kadar emeği yok saymak bu kadar kolay mı..

Yapılan değişikliklerin geliştirmelerinde tamamı gitmiş ne anladım ben bu işten..

Eh iste bakta düsün, Talih bile senden yana degilmis!.

Ismini ve Avatarini degistirmen bile bir ise yaramayip, kendini degistirmedikce gerceklerle yüzlesmissin!.

Alıntı:

En basit aciklamayi bastan beri anliyamamissinda, gerisini anlamak bir mucize yani degilmi?.

Alıntı:
Konular: 24
Ettiği Teşekkür: 2
Aldığı Teşekkür: 395

Düsün bakalim, 2015´e cevrilseydi Komple silincektin yaaa!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.04.2022, 03:04   #17
Never Give Up
Gerçek Üye

2015’de üye olduğum forum sitesi yoktu ya
Sen de haklısın buna şükür

@İnsanlıkarayan
Ne kadar tartışsak da bu adamın espiri anlayışına bayılıyorum ya ince bir zekası var..
İyi ki varsın insanlık arayan

Şaka bir yana her şey silinmiş ama fotom duruyor
Size bir şey diyeceğim ama beni egolu diye damgalamayın..
Yakışıklılığıma hostlar bile dayanamıyor ahshssjs

Yine dimdik ayaktayız.. ^^
Neyse ya açarız yeniden konuları canınızı sıkmayın..
Kimseden daha kıymetli değil uyduruk konular..
Eski 21.04.2022, 03:44   #18
OkyanusunKalbi
WoodStock

1 ay öncesine geri döndüğümüz için Narsinha'nın yaptığı çalışmaların hepsi de beraberinde gitmiş, o yüzden bazı dosyalar da hostingin alanını zorladığı için yavaşlamasına sebep oluyor. Önce yaptığı işlemleri yeniden yapacağı hâlde Narsinha senin gibi söylenmiyor @Darksaga. Son yedeği almaya çalışırken, önceki hostingin hata verdiğinden bahsetmiş. Telefonun kısa devre yapıp arızalandı bir daha açılmadı diyelim, fotoğraflarını içinden nasıl alırsın? Buradaki sorun da ona benzer bir şeymiş. Yani yedeğin kurtarılma şansı yok; hepimiz üzüldük ama sağlığımız yerinde toparlarız.

6 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.04.2022, 04:18   #19
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:

Size bir şey diyeceğim ama beni egolu diye damgalamayın..
Yakışıklılığıma hostlar bile dayanamıyor ahshssjs

Amca Ogluda ayni kaniya varmisti, bayagi agir konustugumdan bahsederken, ona geri soru sormustum!.

Söylediklerimin icinde yalan ve uyduruk varmi pek iyi diye, bir sey söyleyemedi!.

Aktüel olarak, Insanlik vazifemce Amcamin Torununun haklarini koruma amacli Hakimin karsisina ciktigimda, biraz daha rahat gercekleri anlata bilirmiyim diye soru sormustum!.

Hakim biraz gencti ama, buna onay verdigine pisman oldugunu zannediyorum, iki satir sonra bu kadarda rahat olmamam gerektiginden bahsetti!.

Bunu paylasmakla, Yalandan hoslanmadigimi aciklarken, Paylastigin bir Avatarinin daha begenili oldugunu söylemek isterim!.

"Heh" su Mahkeme davasina gelinince, Almanyaya döndügümde Insanlik ugruna ugrasilarimi baska bir konuda paylasicagim!.

Simdi her günüm bir Macera gibi gecerken, Katlettigim yollarin sadece yürüyerek haddi hesabi yok!.

Persembe icinde bir Emekli Polis ile görüsmelerim var, galiba mevcut üc sanayiye yeniden arka arka gitmeye mecbur kalacagim!.

En basiti, bir Radyo takmak icin bile, dükkanlarda lazim olan madde bulunmamakta, ve yahut sattiklari mali bile tanimamaktalar!.

Arabanin Original kablolarini kesmeden bir is yapmak istedigim icin, baska parca alip, bicakla Plastiginden Kablolari ayirip, Arabanin original baglantilarini tamamlamaktayim!.

Birde bir dahaki sene icin Proje hazirliginda bulunurken, ücüncü sanayiden Solar icin parcalar alip, elimdeki Solar Panelleri Almanyada elimden kullanilmislari cikarip, 8 Metrelik Romok icin yeni Solar Panelleri icin Para ayiracagim!.

Dükkan sahibinle konusurken, bu Projeyi Kamerayla cekip, Sitesine yükleyecegini söylemisti birde!.

Isin komik tarafi, birinci sanayide gördügüm Aluminyum Profillerini sorarken, 8 Metre tek parca lazim oldugunu saticiya anlatmistim!.

Okuma yazma ve Anlayis tarzini anlamakta biraz zorlandim nedense!.

Ben 8 Metre derken o olmaz 9 Metreden bahsederken, ziyani yok deyip onada razi olurken, (Simdi yeniden Rahat kunusmadigimi özellilkle anlatmak isterim) bir Metresini kesip Cöpe atabilirim diye anlatirken, herif sadece Üc´er Metrelik Aluminyum oldugunu söylemezmi?.

Icimden onlari ne yapmasi gerektigini söyledigimi tahmin edersiniz sanirsam!.

Böylelikle, galiba 8 Metrelik tek parca Aluminyum Profillerinide Almanyadan getirmeye mecbur kalip, Türkiyede bu Projemi gerceklestirmis olacagim!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 21.04.2022, 04:20   #20
Never Give Up
Gerçek Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
1 ay öncesine geri döndüğümüz için Narsinha'nın yaptığı çalışmaların hepsi de beraberinde gitmiş, o yüzden bazı dosyalar da hostingin alanını zorladığı için yavaşlamasına sebep oluyor. Önce yaptığı işlemleri yeniden yapacağı hâlde Narsinha senin gibi söylenmiyor @Darksaga. Son yedeği almaya çalışırken, önceki hostingin hata verdiğinden bahsetmiş. Telefonun kısa devre yapıp arızalandı bir daha açılmadı diyelim, fotoğraflarını içinden nasıl alırsın? Buradaki sorun da ona benzer bir şeymiş. Yani yedeğin kurtarılma şansı yok; hepimiz üzüldük ama sağlığımız yerinde toparlarız.

Tamam konuyu anladık problem yok.
Sen de mi brütüs küstüm gidiyorum..
Bir kere de beni böyle savunduğunu göremeyecek bu gözler..
Never Give Up'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
alınması, geriye, hakkında, kalması, kapalı, site

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)