Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler

Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler Her konuda, gerekli - gereksiz kısa bilgi ve haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 07.01.2022, 14:12   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Thumbs down Hülya.... (Biraz da Magazin)

Hülya Avşar ile Ahmet Hakan'ın pozu! Simit vakası sonrası eski defterler açıldı

Hülya Avşar'ın, yıllar önce Ahmet Hakan ile içkili ortamda çekilen fotoğrafı sosyal medyada yeniden gündem oldu!

Şarkıcı Hülya Avşar magazin muhabirlerinin 'ekonomi' sorusu üzerine, "Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak" yanıtına CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan oyuncu Hakan Yılmaz'a, Gülben Ergen, Ece Üner, Atilla Taş, Ebru Şallı ve Gökhan Özoğuz, Tuğba Ekinci gibi pek çok ünlüden tepki gelmişti.

Hülya Avşar ve Ahmet Hakan'ın içki masasındaki pozu yeniden gündemde

Resime bakın

Hülya Avşar’ın Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan ile rakı masasında çekilen fotoğrafı sosyal medyada son günlerde yeniden gündeme geldi. Avşar kızının yıllar önce Instagram hesabında paylaştığı ve altına da "Seviyorum bu adamı" notunu düştüğü pozu yeniden sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

Hülya Avşar ile Ahmet Hakan'ın pozu! Simit vakası sonrası eski defterler açıldı - Resim: 4
Avşar, Ahmet Hakan ve Soner Yalçın'la bir balıkçıda bir araya gelerek yemek yemişti. Yemekte Helin Avşar ve Tuğçe Tatari de vardı. Bu fotoğraflar Hülya Avşar'ın 'simit' çıkışıyla günlerce Twitter'da TT olmasının ardından sosyal medya kanallarında tekrar tekrar paylaşılıyor!

Günlerce linç yedi, suskunluğunu bozdu

Dolar ve euro kurundaki dalgalanmalardan etkilenen Türkiye ekonomisine ilişkin magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada “Gerekirse simit yenecek ama bu günler kolay atlatılacak” diyerek gündemi sallayan Hülya Avşar, sözlerine gelen tepkiler sonrası ilk kez geçtiğimiz günlerde açıklama yapmıştı.

“Benim simit yeme meseleme gelince, yerim ya da yemem…"

Avşar kızı, günlerdir sosyal medyada adeta linç yediği açıklamasının arkasında durarak “Benim simit yeme meseleme gelince, yerim ya da yemem…" diye yanıt verdi.

Sustu sustu, ilk kez yanıt verdi!

Hülya Avşar, “Gerekirse simit yenecek ama bu günler kolay atlatılacak” sözlerine gelen tepkilere karşı günlerce sessizliğini korudu ve bugün sosyal medyadan ilk kez açıklama yaptı:

Lütfen resimlere de bakın

Hülya Avşar ile Ahmet Hakan'ın pozu! Simit vakası sonrası eski defterler açıldı - Resim: 8
Hülya Avşar: Hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum

1-Sakinleştiyseniz sıra bende. O kadar konuşmamın içinden, hep birlikte bugünleri aşacağız kısmı değil de “Simit”e takılanlar; hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum. Benim simit yeme meseleme gelince, yerim ya da yemem ama bildiğim bir şey var, kendim kazandım, hiç de kolay olmadı

Sizin gibi düşünenler demek ki başımızda olsa; ne demokrasi kalır, ne konuşma özgürlüğü…"

2-Hala da kazanıyorum. Bunun hesabını kimseye vermedim, size hiç vermeyeceğim. Sizin gibi düşünenler demek ki başımızda olsa; ne demokrasi kalır, ne konuşma özgürlüğü… Diyeceğim şu ki” Gerekirse simit yiyeceğiz, ama bugünleri beraber atlatacağız.”

Ne olmuştu?

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar'a ayak üstü gazetecilerin sorularını yanıtladığı sırada "Ekonominin sanatçı kısma nasıl yansıması oluyor?" sorusu üzerine Türkiye'nin son zamanlardaki ekonomik durumu ile alakalı olarak tartışma yaratacak yorumlarda bulundu.

Hülya Avşar’ın “Gerekirse simit yenecek ama bugünleri de kolay atlatacağız” sözlerinin ardından başta Twitter olmak üzere sosyal medyada adeta kıyamet koptu! Hem ünlü meslektaşlarından, oyuncu camiasından hem de diğer sosyal medya kullanıcılarından tepkiler alan Avşar kızının, yakın zamanda kendisine milyonlar değerinde bir araç satın alması ve bu sözleri sarfettiği anın dakikalar sonrasında lüks bir restoranda yemek yemiş olması yerden yere vuruldu.

İŞTE AVŞAR'IN O SÖZLERİ

''Simit yiyin' dedikten sonra et yemeye gitmiş

Öte yandan Avşar kızının, açıklamalarının ardından et yemekleriyle ünlü Ankara'daki lüks bir mekana yemeğe gittiği detayı da ortaya çıktı. Restoran hesabından yapılan paylaşımda "Kıymetli sanatçı dostumuz sayın Hülya Avşar'ı mekanımızda ağırlamanın onurunu yaşadık" ifadelerine yer verildi.

https://www.internethaber.com/hulya-...82.htm?page=12
Eski 07.01.2022, 14:16   #2
Canan
Çiçekci kız

Standart Cevap: Hülya.... (Biraz da Magazin)

Biraz da gülelim. Ya da sinirlenelim

Bir türlü sevemedim bu kadını.
Ahmet Hakan ile de güzel bir ikili olmuşlar
Eski 08.01.2022, 10:19   #3
Tura
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Biraz da gülelim. Ya da sinirlenelim

Bir türlü sevemedim bu kadını.
Ahmet Hakan ile de güzel bir ikili olmuşlar
Ama ne diyor...''Ne kazandıysam ben kazandım...hiç de kolay olmadı.'' Bu saatten sonra zor simit yer.
Eski 08.01.2022, 11:21   #4
ReaL
Deniz Sevengillerden

Yıldız Tilbe'ye çirkin demişti. Bu sözün ardından Yıldız Tilbe susar mı? Yapıştırmış cevabı. "Ben çirkin olabilirim, sen de kapı zili gibisin, gelen çalıyor, giden çalıyor."

İktidar her kimse, iktidara yamanandan sanatçı olmaz. Sanatçı protest olur.
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.2022, 13:40   #5
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Lütfen resimlere de bakın
Ne diyeyim, Resimleride yapistirmadigin icin Internet Haber sitesinden bir bakayim dedim!.

Simit davasindan sonra Et yemeye gitmis olsada, Gülümsemelerinin Lastik gibi bakisinin ardindan, Ikiz Keleklerinde fazla Silikonlu olusunun kanisindayim!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.2022, 14:03   #6
Canan
Çiçekci kız

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Yıldız Tilbe'ye çirkin demişti. Bu sözün ardından Yıldız Tilbe susar mı? Yapıştırmış cevabı. "Ben çirkin olabilirim, sen de kapı zili gibisin, gelen çalıyor, giden çalıyor."

İktidar her kimse, iktidara yamanandan sanatçı olmaz. Sanatçı protest olur.

Kılıçdaroğlu da demiş ki:

''Hülya Avşar kim efendim? Kim Hülya Avşar? Sanatçı mı? sanatçılığı tartışılır, kimse kusura bakmasın. Yalakadan sanatçı olmaz"

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
biraz, hülya, magazin

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler