Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Spor Dünyası > Futbol | Diğer Futbol Kulüpleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 28.11.2013, 20:28   #1
Dilaver
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Yılmaz Vural Hangi Premier Lig Ekibiyle Anlaştı ?

Yılmaz Vural İngiltere Premier Lig ekiplerinden Cardiff City'le her konuda anlaştı.
Başarılı hoca, İngiltere Premier League ekiplerinden Cardiff City’nin Kıbrıslı Türk olan Başkanı Mehmet Dalman ile her konuda anlaşırken, imza için mevcut teknik direktör Malky Mackay’ın görevinden ayrılması bekleniyor.

Türkiye’de çalıştırmadığı takım neredeyse kalmayan Yılmaz Vural’ın yolu bu kez İngiltere’ye düştü. En çok takım çalıştıran teknik adam olan Vural, unvanları arasına, Premier Leauge’de görev yapan ilk Türk teknik adam olmayı da ekleyecek. Yılmaz Vural, Cardiff City’nın Kıbrıslı Türk Başkanı Mehmet Dalman’ın daveti üzerine geçtiğimiz hafta İngiltere’ye gitti.

Bir süredir takımın teknik direktörü Malky Mackay’dan memnun olmayan Dalman, görevden kendi isteğiyle ayrılması için deyim yerindeyse operasyon üstüne operasyon yapıyordu. Mackay’ın teknik heyetinde yer alan yardımcılarını bir bir gönderen Dalman, sabırla onun da istifasını sağlamaya çalıştı. Ancak taraftarlarca da oldukça sevilen 41 yaşındaki teknik adamın direncini kırmayı başaramadı.

İstifa Etmedikçe Süreç Uzuyor

Bu süreç yaşanırken, Vural’ın Dalman tarafından İngiltere’ye davet edilmesi, İngiliz basınının dikkatinden kaçmadı.

Menajer Muzzi Özcan vasıtasıyla Vural’a ulaşan İngiliz gazetelerinden Daily Mail, uzunca bir röportaja da sayfalarında yer verdi. Vural ile Dalman arasında süren görüşmeler, önceki akşam uzlaşmayla sonuçlandı. Parasal konular da dahil her konuda anlaşan tarafların işi resmiyete dökmesinin önündeki tek engel Mackay’ın halen istifa etmemiş olması. Dalman, bu aşamada Mackay’ın görevine son vererek, şimşekleri üzerine çekmek istemediği için, Vural olayı bir süre beklemede kalacak.

Cardiff City’nin Premier League’de arka arkaya birkaç kötü sonuç alması halinde Mackay’ın istifası veya en geç Ocak ayında tarafların sözleşmeyi karşılıklı feshetmeleri bekleniyor. Başkan Dalman, bu ayrılığın ardından, çok istediği Yılmaz Vural’ı göreve getirecek. Öte yandan Yılmaz Vural, Londra’daki son gününde önceki akşam Arsenal’in Napoli ile oynadığı şampiyonlar ligi maçını Mesut Özil’in locasında, ünlü futbolcunun babası ve ağabeyinin davetlisi olarak izledi.

İngilizler Ferguson’la Kıyasladı..

Transfer gelişmeleri sonrası Yılmaz Vural, İngiltere’de de konu oldu. Daily Mail, aynı yılda (1986) teknik adamlığa başlayan Alex Ferguson ile Vural’ı karşılaştırdı. Gazete Yılmaz Vural’ın 22 farklı takımı, Ferguson’ın tek ekibi çalıştırmasına dikkat çekti.

Haberde Vural’ın, “Bütün dünyanın gözü İngiltere’de. Herkes İngiliz futbolundan bir şeyler almak istiyor. Profesyonel futbolun en yüksek seviyesi. Herkes sever. Türkiye’de de çok seviliyor” ifadeleri kullanıldı.

‘İsteyen Başka Kulüpler de Var’

İngiltere’de çok olumlu görüşmeler yaptığını söyleyen Yılmaz Vural, şu bilgileri verdi:

“Şu anda mevcut bir teknik adam varken, benim kesin şeyler söylemem doğru olmaz. Ancak konuşmalarımızda muhataplar ile aramızda bir pürüz olmadı. Premier League dışında İngiltere’de alt liglerde iki kulüp de benimle çalışmaya hazır olduklarını bildirdi. Beklemedeyiz.”

Vural’ın ismini vermek istemediği kulüplerin Portsmouth ve Sheffield United olduğu öğrenildi.

22 Farklı Takımı Çalıştırdı

SEZON-
EKİP

1986-88 Malatya 1988-89 Antalya 1989 Samsun 1989-90 Bursa 1990-91 Karşıyaka 1991 Adana 1991-93 Bursa 1993-94 G.Antep 1995-96 Eskişehir 1996-97 Sarıyer 1997 Trabzon 1997-98 G.Birliği 1998-99 Konya 1999 Ç.Dardanel 1999-00 Bursa 2000-01 Denizli 2001 D.Bakır 2003-04 Adana 2004 Ç.Rize 2005 A.Gücü 2005-07 Antalya 2008 Manisa 2008 Kocaeli 2009-11 Kasımpaşa 2011 Konya 2012 Sakarya 2012-13 Elazığ

http://www.haberzamani.com

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
4 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 28.11.2013, 20:41   #2
Slower
Süper Üye

Standart Cevap: Yılmaz Vural Hangi Premier Lig Ekibiyle Anlaştı ?

Türkiyede kıymeti bilinmedi Yılmaz hocanın. Allah yolunu açık etsin.
Eski 28.11.2013, 20:50   #3
Dilaver
Müdavim

Cemkan, sözlerinde Yılmaz hocanın dövme eylemine atıfta bulunurken, düşüncen bile niyetinin bağcıyı dövmek olduğunu gösteriyor.. Fark yok yani..

Premier Lig'de ki oyuncuların profesyonelliği Türkiye'de ki oyunculara benzemez.. Bunu bilmen lazım..

Ben hala futbolcularımızın tam profesyonel olamadıklarını, sadece para-transfer konularında profesyonelliğin tüm gereklerini yerine getirdiklerini iddia ediyorum..

Yılmaz Vural orada neden futbolcu dövsün ki.. ?

Burda neden tokatlamıştı o çocuğu, bana bir anlatır mısın ?

Hadi

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Eski 28.11.2013, 21:09   #4
Med-Cezir
Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CeMKaN Mesajı göster
Helal olsun. YIlmaz Vural bakalim orada futbolcu dövebilecekmisin.
Hahahaha aynen haklisin kardeşim ben diyecektim
Eski 28.11.2013, 21:11   #5
Mihri Sultan
Uzman Üye

bu hocaya çok gülüyorum ben yaaw hayır yeteneksiz bulduğumdan değil, bilakis çok yetenekli, akıllı, yürekli velhasıl komik adam Ne diyelim yolu açık olsun..!!
Eski 28.11.2013, 21:19   #6
Med-Cezir
Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mihri Mesajı göster
bu hocaya çok gülüyorum ben yaaw hayır yeteneksiz bulduğumdan değil, bilakis çok yetenekli, akıllı, yürekli velhasıl komik adam Ne diyelim yolu açık olsun..!!
Yetenekli evet hem de çok yetenekli tabiki futbolcu dovme konusunda
Eski 28.11.2013, 21:23   #7
Dilaver
Müdavim

Anlaşılamayan adam ya da yanlış anlaşılan adam Yılmaz Vural

Ne dövmesi ya hu seviyor seviyor ...

http://www.youtube.com/watch?v=JLa8JRs1P4g

3 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 28.11.2013, 21:28   #8
Dilaver
Müdavim

Eski 28.11.2013, 21:28   #9
Mihri Sultan
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster
Anlaşılamayan adam ya da yanlış anlaşılan adam Yılmaz Vural

Ne dövmesi ya hu seviyor seviyor ...

http://www.youtube.com/watch?v=JLa8JRs1P4g

Bir Yilmaz Vural klasigi daha! - YouTube
yaa, adam bahtsız bedevi, dolunay çarpmış gibi ters gitti işleri Yılmaz Abi (yalnız abi diyorum - sahiplenen ben..!) çok duygusal bir adam.. sevgisi de öfkesi de saman alevi gibi.. eser geçer neyi özleyeceğim biliyor musunuz, o gol olunca turlayışları, düşe kalka yürüyüşleri var ya...!! Neyse yolu açık olsun tekrardan

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
anlaştı, cardiff, daily mail, ekibiyle, premier, premier ligde ilk türk, teknik adam, vural, yılmaz hoca, yılmaz hoca premier ligde, yılmaz vural

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)