Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler

Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler Her konuda, gerekli - gereksiz kısa bilgi ve haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 12.09.2021, 14:37   #31
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Uğur Şahin’den Çocuklara Covid-19 Aşı Müjdesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Böyle giderseniz zaten öleceksiniz.
Şu Turkovac meselesine gelince hiç zahmet etme şimdiden söyleyeyim bir mRna aşısı yerine zaten geçemez ama hepsinden öte bu aşı karşıtlığı bir takım gıda takviyesi üreten şirketler ve devletin kendisi değil ama çevresi vasıtasıyla yaratmaya çalıştıkları bir algı, batılı ilaç şirketlerine vuruyorlar ki millet gıda takviyelerine yönelsin onlar satılsın, batılı ilaç şirketlerine vuruyorlar ki Turkovac'ın önü açılsın. Bugün o kadar çok insan var ki sırf şirketler batılı ve çip takacaklar diye o aşıları asla olmayacak... Tam da böyle bir kitlenin varlığı ortadayken Turkovac iyi iş yapar; parası da eşin, dostun, yandaşın cebine gider.
Baştan söyleyeyim Turkovac'ın Sinovac'dan hiç bir farkı olmayacak, konvansiyonel virüs aşılarının gücü belli zaten.

Herkes ölecek.^^ Benim için hava hoş. Yarın oldu ki covid'e yakalandım ikinci kez ve tut ki öldüm bu benim seçimim. Bu benim aldığım risk. Tıpkı senin de deneysel bir aşı olarak ileride lenfoma gibi lösemi gibi yada kalp zarı iltihabı, nefes darlığı gibi hastalıklara yakalanma ihtimalin olduğu gibi.^^ Bunları medyada yer bulamayan nice uzman virolog epidemiyolog ve nobel ödülü almış uzmanlar söylüyorlar.

Bu hastalığı bir kez geçirmişim atlatmışım nezle gibi. Normal aşılıdan 13 kat daha korunaklıyım. Buda kaynak israil sağlık kuruluşundan https://www.medrxiv.org/content/10.1....24.21262415v1

Bir tek o faviramıdır nedir o ilacı içtiğim için pişmanım. Ailemin baskısı olmasa o ilacı bile kullanmazdım.

Sıtma ilaçlarını insanlara kullandırttılar o kadar ölüm oldu yarım ağızla kaldırdık aaa aslında zarar veriyormuş deyip üstünü kapattılar.

Ha ama ben yinede aşılı olan kimsenin bu tür ihtimallere uğramasını yakalanmasını istemem. Ölmelerini de hiç istemem. Çünkü bu riski alan insanları anlayabiliyorum. Onlar için sağlık en önemli şey. Saygı duyuyorum. Onlarında bana saygı duymasını isteyebilirim. Benim için en önemli şey Özgürlük.

Benim gibi düşünen milyonlar var lakin en aşı taraftarı adamlar en beter dileklerini aşı olmayanlar için söylüyor. Ölsün gebersin doğal seçilim bilmemne. Bunu diyenler sıradan insanlar olsa neyse. Medyaya çıkan tıpçılar bile bu tür cümleler kurabiliyor.

----

Turkovac hakkında çok naifsin kusura bakma..Biontech aşılarını pcr test kitlerini ve makinelerini getirenlerde babamdı zaten Sanki onlardan yandaşlar pay koparmıyor mu sanıyorun ya abicim valla kafa bulma benle ya.

Turkovac çıktığında onu zorunlu tutarlarsa ama inaktif ama konvinosyonel ama bilmemne gibi bahaneleriniz boş. Madem aşıya sorgusuz sualsiz inanıyorsunuz o zaman turkovac da olun? Yoksa aşı karşıtımısın? aboov sende potansiyel düz dünyacısın o zaman. Neden çünkü Turkovac'a laf ediyorsun.
Eski 13.09.2021, 18:29   #32
Megan
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Araştırılması gerekmez mi? derken ayni Hak´i ön yargisiz niye tanimiyorsun?.

Seytan Taslarcasina hemen Covid asisina yüklenecegine, Otopsi bilgilerine neden göz atmaya calismiyorsun?.

Her halde her ölüm Korkunc!.

Olmamasi olan bir sey!.

Sedece gercek su´ki, Büyük bir Salgin Dönemindeyiz!.

Insanoglunun verdigi Imkanlara dayanip, Bilimin Son Verilerine karsin bu Pandemiye karsi önlem almaya calisiliyor!.

Bu Basariyi anca el ele vererek basara biliriz!.

Halbuki su anda Asi Olmayanlarin Pandemisinden bahsetmekteyiz!.

Almanya bile an itibari Sürüm Bagisikligina ulasmis olsada, burada Dünyanin Sürüm Bagisikligini gözler önüne getirerek Asi Siparis ediyor!.

Kemdim asili olsamda, Komsum Asili olmadigi icin Virüs kuyusu yakinda olmasi kabül edile bilinir bir durum olabilirmi?.

Bütün Dünyada Corona yüzünden Insanlar ölürken, Bir Avuc Insan Cikip Asi olununca Kobaydir, Salaktir diye adlandirmak bir özel zekaya dayana bilir!.

Her durum bir Özel Cetvelle cizildigi icin, benim özelligimde 80´e yaklasmis Annemle beraber yasadigim icin, Asi olma kararimi vermis oldum!.

Iki yas Büyük Abime kalsaydi bu durum, Mirasi Zikkimlamak icin Annemin bile Bogazini sikmaya kalka bilirdi!.

An itibari olarak su anda anca Kiloluktan beni yene biliyor!.

O yarisada onunla girmeyecegim acik bir Gercek!.

Kaburgalari ugrunada, benimle baska yarisa cikmayacagindan eminim!.
g

Ne yazik ki covid 'ten olenlere otopsi yapilmasi yasak.
Oysa tam tersi ulkemiz ve dunyada bu yapilsa ve sonuclar tum seffafligiyla aciklansa ,kim hakli kim haksiz ortaya cikacak.
O zaman bu yasagin gerekcesi ne?

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
3 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 14.09.2021, 13:15   #33
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Konu ile ilgili direkt CDC kaynaklı bir haber paylaşayım. Bu haberleri bizim gazeteler nedense yayınlamıyor beni uyuz eden şey de bu zaten. Utanmasalar biontech sayesinde ölümsüzlüğü bulduk diye haber yapacaklar.

https://rifnote.com/2021/09/11/a-new...pitalized-fro/

CDC'nin yayınladığı son raporlarda genç insanlarda (20 yaş altı) mrna bazlı aşıların, covid-19 kaynaklı kalp hastalıkları riskleriyle kıyaslandığında tam 6 kat daha fazla olduğu tespit edildi.

Hani CDC'den bahsediyoruz. Aşı firmalarının en çok sevdiği ve güvendiği kurumlardan biri...
Eski 14.09.2021, 14:58   #34
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Neyini analiz edeyim CDC raporu diyorum.

Daha neyin muhalefeti bu. Hayır pfizer'den hisse falan mı aldınız bilelim.

Ben diyorum istanbul sen diyorsun ankara abi. yapma lütfen çok alakasız gidiyorsun.
Eski 14.09.2021, 17:04   #35
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

@Insanlikarayan

Konuyla alakasız mesaj yazdığın için son iki mesajını sildim abi.

Obezite ayrı bir dava, deneysel aşılar ayrı bir dava.

Deneysel aşılarla ilgili birşeyler söylemelisin.
Eski 14.09.2021, 18:32   #36
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Heliosaga Mesajı göster
@Insanlikarayan

Konuyla alakasız mesaj yazdığın için son iki mesajını sildim abi.

Obezite ayrı bir dava, deneysel aşılar ayrı bir dava.

Deneysel aşılarla ilgili birşeyler söylemelisin.

Oboziteyle, Kalp Kirizlerini baglaya miyorsan, ondan gelen Pandemi zamaninda Kalp kirizi gecirenleri hic anlatamam sana.

Zorla anlamamaya megillisin!.

Paylasimlari silmende, bu durumda hakli oldugunu belgeleyemeyip, Baglanti kuramama caresizligini ortaya koyuyor!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Eski 14.09.2021, 19:23   #37
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Oboziteyle, Kalp Kirizlerini baglaya miyorsan, ondan gelen Pandemi zamaninda Kalp kirizi gecirenleri hic anlatamam sana.

Zorla anlamamaya megillisin!.

Paylasimlari silmende, bu durumda hakli oldugunu belgeleyemeyip, Baglanti kuramama caresizligini ortaya koyuyor!.

Paylaşımlarını silmemdeki sebeb konumuzla alakası yok abi. Obezite ayrı bir tartışma konusu. Ben burada bir rapor atıyorum bakın deneysel aşılar genç erkeklerde kalp hastalıklarında artış yaptığı saptanmış diyorum.

Sen ise obeziteden giriyorsun.
Eski 14.09.2021, 20:09   #38
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Çekirdekleri alıp geliyorum.

Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 14.09.2021, 20:16   #39
Banemin
» » » Çapulcu « « «

2 doz Biontech oldum. İmzaladığım onam formunda yan etkiler arasında bu tartışmalara maruz kalacaksınız diye bir şey yazmıyordu.

Psikolojim bozuluyor ayağıyla tazminat davası açsam bir şeyler koparabilir miyim?

Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 14.09.2021, 20:17   #40
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Heliosaga Mesajı göster
Paylaşımlarını silmemdeki sebeb konumuzla alakası yok abi. Obezite ayrı bir tartışma konusu. Ben burada bir rapor atıyorum bakın deneysel aşılar genç erkeklerde kalp hastalıklarında artış yaptığı saptanmış diyorum.

Sen ise obeziteden giriyorsun.

Tabiki Kalp hastaliklari Gökten gelmis!.

Kalp Hastaliklarini kabül etmissek, nedenlerinide analize etmemiz lazim!.

Gökten inin birseyden bahsetmiyoruz her halde, Var olan Kalp Hastaliklarinin artisindan!.

90 Senelerindeki Futbolcuda Kalp yetersizliginden Futbol sahasinda ölmüstü!.

Dogustan Kalp Kapagi hastaligi olup, Kulübün kurulusunun 4´üncü senesinde Sahada vefaat etti!.

Simdi gidipte Spor Ölümmü diye reklam yapalim?.

Adi üstünde Californiyadan bir Rapor sunuyorsun, oralara gelene kadar bende Californiyada essas Problemi paylasip, Kalp Yetersizliginin nedenlerini sunuyorum, ona kanat getiremedigin icin Komple Paylasimi siliyorsun!.

Ilk önce Toplum Genelini gözden geciremezsen, nedenlerine hic inmemize gerek YOK!.

HAFIF BIR ZATÜREDENDE ÖLEBILIRDI!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
covid19, çocuklara, müjdesi, uğur, şahin’den

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)