Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Görsel ve İşitsel Sanat Yapıtları > Sinema Haberleri

Sinema Haberleri Repliğinden tiradına, rolünden oscarına, sanatçılardan haberlere

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 01.08.2014, 23:38   #1
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Kill Bill: The Whole Bloody Affair 2015′e Geliyor

2003 yılına damgasını vuran Quentin Tarantino’nun en iyi filmlerinden biri olan Kill Bill için şimdiye kadar birçok şey söylendi. 2004 yılında da ikinci filmiyle zirveden düşmeyen Kill Bill’ın üçüncü filminin her an çıkabileceği hakkında defalarca haber yapıldı ancak böyle bir proje hiçbir zaman gerçekleşemedi. Eğer Kill Bill hayranıysanız ve üçüncü filminin çıkmasını dört gözle bekliyorsanız, sizin için kötü bir haberimiz var zira Tarantino Kill Bill için daha farklı planları olduğunu söyledi.

Proje hakkında fazla detay vermeyen ünlü yönetmen şu açıklamaları yaptı;

“Kill Bill tek bir film olarak çıkacağı zaman daha uzun bir anime bölümü yazmıştım. Filmde O-Ren’in patronunu öldürmeye çalıştığını görüyorsunuz. Sonradan uzun saçlı bir adamın geldiğini izliyorsunuz. Buradaki asıl sahne ikisi arasındaki dövüştü. ‘Ghost in the Shell’in arkasındaki Japon Anime Stüdyosu böyle bir sahneyi yapamayacaklarını ve filmin zamanında bitemeyeceğini söyledi. Ayrıca filmde ayrıyetten 30 dakikalık bir sahne ekleyemeyeceklerini de belirttiler. Ben de ‘iyi o zaman’ dedim ama şunu söylemeliyim ki en sevdiğim bölüm oydu. Ancak filmden çıkarılabilir bir şeydi. Filmden o sahneyi çıkardıktan sonra Anime Stüdyosu ‘Kill Bill: The Whole Bloody Affair’i yapmak istediğimiz haberini duymuş ve senaryo ellerinde olduğu için istediğim sahneyi eklemişler, parasını da şirketin kendisi ödemiş. Bu gerçekten müthiş. Neyse, demek istediğim The Weinstein Company ile böyle bir projeyi gerçekleştirmek istiyoruz. Yıl sonu için değil de, gelecek yıl içinde sinema salonlarında yayımlanacak şekilde Kill Bill: The Whole Bloody Affair’ı yapmayı düşünüyoruz.”

Kaynak
Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 02.08.2014, 00:09   #2
Redwine
"Her Şey Güzel Oldu"

Standart Cevap: Kill Bill: The Whole Bloody Affair 2015′e Geliyor

Konu başlığını görür görmez daldım konuya üçüncü film geliyor sanıp heyecanlandım.. Şuan büyük hayal kırıklığı yaşıyorum...

Teşekkürler Sevda...
Eski 02.08.2014, 01:02   #3
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Standart Cevap: Kill Bill: The Whole Bloody Affair 2015′e Geliyor

Redwine, seninle aynı duyguları paylaşıyorum. Kill Bill anime olmayacak kadar iyi bir filmdi. Hiç yapmasınlar daha iyi.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2015′e, affair, bill, bloody, geliyor, kill

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)