Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 24.03.2013, 13:48   #41
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Monotonluktan Nasıl Kurtulabilirim?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi The Mathematician Mesajı göster
Bir sabah uyanıyorsunuz ki bir bakıyorsunuz sularınız yok. Gözünüzün çapağıyla oturmak durumunda kalıyorsunuz. Beklersiniz ha geldi ha gelecek ama 24 saat geçer hala yok. Şişelerle su taşıyarak hayata yeni bir heyecan katmış oluyoruz.

Sonra bir gün uyanıp kahvaltıya börek yapacaksınızdır hatta yapmış fırına atacaksınız birden elektrikler kesilir. Bak yeni bir heyecan da bu oluyor bizim için. Beklerken gerilim heyecan aynı anda artıyor elbette.

Bir gün dışarı çıkıyorsunuz işe gideceksiniz. Sabah hayatım ne kadar monoton aynı saatte kalk aynı saatte evden çık aynı yoldan işe git diye düşünürken eve dönüşte tam da aynı yoldan yürürken yolun ortasına geldiğinde yolun kazılmış ve kapanmış olduğunu görürsün ve bu neden yürüdüğün yol iki katına çıkacak şekilde başka bir yoldan gidersin. Haliyle süre değişir, yol değişir ve hayatın monotonluğu bir anda bitiverir.

Ve bu monotonluğu bitiren de belediye olur. Böyle bir belediyenin olduğu bir yerde hayatınız o kadar renkli geçer ki monotonuk diye bir şeyin varlığından haberdar bile olmazsınız. Diyorum ya bırakın şehri gidin küçük bir yere ve şehirden mümkün olduğunca uzak olsun. İşte o zaman hayat çok renkli
Şimdi o dediğin bir kere değişir her küçük yerde aynı değildir örnek benim tarafım..(Akçay - Balıkesir)

Şaka bir yana ben senin dediklerini bir bir yaşasam valla o yerin trafolarına tepki olsun diye bomba ihbarı yapardım, oranın elektrik kurumunu uyutmazdım.. adamlar parayı cukkalıyor hizmete gelince sıfır tabi..

Gerçekten büyük sabırlar diliyorum.. Umarım en kısa sürede kurtulursun ordan..
Eski 24.03.2013, 13:52   #42
Abartmatozu
Kurucu

monotonluktan kurtulmak istiyorsan donunu ters giy derdi babam
denedim oldu
2 Üyemiz Abartmatozu'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.05.2021, 14:49   #43
Ben kimim
Yasaklı Üye

Monotonluktan kurtulmak istiyorsan eline bir pankart alıp meydanda sandalyenin üzerine çıkıp nutuk at.

Hemen monotonluktan kurtulursun.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
birşey, kurtulabilirim, monotonluktan, nasıl, spor

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)