Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 15.05.2023, 20:39   #11
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Millet İttifakı’ndan ortak açıklama: Bu seçimi ikinci turda alacağız

Telefon ile beni ikna etmene gerek yok abi.

Artık bundan sonra tamamen nihilistim kendi çıkarıma bakacağım. Oy vermeme sebebim bu halkı tamamen cehennemiyle baş başa bırakmaktır. Güzellikle dinlemiyorlarsa şans tanımaktan çekiniyorlarsa ve onların gözünde biz bir hiç isek kasmanın lüzumu yok.

Deprem ayrı numunelik zaten.. O deprem bölgelerindekilerin yardımına en çok biz koştuk. Karşılığı bu olmamalıydı. Onların bir nebze ayağa kalkmasını sağlamaya çalıştık. Onlar ise bizim hayatımıza yaşam biçimimize düşman olanları baş tacı yapmaya devam dediler.

Dediğim gibi Kılıçdaroğlu'nun hiç suçu yok. Helalleşme birleşme kampanyası çok iyiydi lakin halkta karşılğı yokmuş bunu gördük. CHP'nin tek falsosu kendi listelerine soktukları siyasal islamcılar..

Ben artık karanlık tarafa geçiyorum. İlla o sandığa silahla götürürlerse oyumu da Erdoğan'a basarım bunuda net söyleyeyim. Sevdiğim için değil bu halkın ve bu milletin daha beter duruma düşmesi için!
Eski 15.05.2023, 20:58   #12
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Standart Cevap: Millet İttifakı’ndan ortak açıklama: Bu seçimi ikinci turda alacağız

Celladına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan ister çan dinlet
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
Müstahaktır ona her türlü zillet

Bu dörtlüğün Ömer Hayyama ait olduğu söylenir...

5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 16.05.2023, 01:14   #13
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Forumdasimiz ne dedi?.
Parlamentoda Sag görüslüler 400 Milletvekilini buldu!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Bursalı68 Mesajı göster
Bunu ben demedim, sonuç bunu gösteriyor....

Bu evvelden söylenen satiri Cimbizla aramama ragmen, bulamadim!.

Alıntı:
Bu duruma göre Meclisteki SAĞ ve DİN temelli partilerin toplamı :
AKP :.......267
MHP :........50
İYİ Parti :...44
YRP :...........5
4 Parti :.....37
TOPLAM : 403 vekil yapar...!

YSK ve AA´nin oyunu, Parlamentoda bunlarin bir bes sene daha direne bilmesi, Milletin 5 senesini calmasina neden oldu!.

Ikinci turda, en azindan Yilanin Basini Bedeninden almak gerektigini gösterirken, bu Sag görüslüler Hüdaparla nasil Dans ediceklerinide göstermis olucaklar!.

Hic olmazsa, Kilicdaroglunu sece bilirsek, Veto yetkisiyle belki bir kac Kahpeligini engelleme imkani ola bilecek!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 16.05.2023, 01:54   #14
Bursalı68
Yönetici

Alıntı:

YSK ve AA´nin oyunu, Parlamentoda bunlarin bir bes sene daha direne bilmesi, Milletin 5 senesini calmasina neden oldu!.

Ikinci turda, en azindan Yilanin Basini Bedeninden almak gerektigini gösterirken, bu Sag görüslüler Hüdaparla nasil Dans ediceklerinide göstermis olucaklar!.

Hic olmazsa, Kilicdaroglunu sece bilirsek, Veto yetkisiyle belki bir kac Kahpeligini engelleme imkani ola bilecek!.
Alıntı:
Sanırım şaka yapıyorsun...O cümleyi tabii ki ben söyledim...Ancak " bunu kafamdan uydurmadım " anlamındadır bu....O yüzden bulamazsın...Yani benim bir şey söylememe gerek yok, sayılar kendisi söylüyor, bunu demek istiyorum...Neyse, bunu sana anlatmaya çalışmak oldukça zor....
Alıntı:
YSK ve AA´nin oyunu,
YSK nın veya AA nın yaptığı bir yanlış, usulsüzlük oldu mu...? Ben mi kaçırdım yoksa bunu...

YSK nın geçmiş seçimlerde almış olduğu gibi " hukuksuz, mesnetsiz ve komedi " kararı oldu mu...? Ben duymadım, şahit olmadım....

Peki AA nın veri aktarımında bir sorun, kesinti mi oldu...? Buna da şahit olmadım...

Oyun nerede...? Kafana göre bir şey belirleyip karalamak da doğru değil...Sonuç, düşünmediğin veya düşünmediğimiz şekilde çıkınca en kolay şey kara çalmaktır...
Alıntı:
Temcit pilavı gibi aynı şeyi tekrar etmenin bir anlamı yok...Hüda-Par, yüzdelik olarak, Türkiye genelindeki oy oranı olarak esamesi okunmayan bir parti...Hiçbir etkisi yok...AKP nin Hüda-Par'ı kendilerine " resmi " olarak çekmesinin tek sebebi, deprem bölgesindeki oylarının düşmesine bir nebze olsun engel olmaktır....Bu saatten sonra Hüda-Par'ın esamesinin okunacağını düşünmüyorum...Ama ne dersem diyeyim sen hala aynı şeyi tekrar edeceksin, bunu anlıyorum...

Neyse bakalım...
Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 16.05.2023, 02:44   #15
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
YSK nın geçmiş seçimlerde almış olduğu gibi " hukuksuz, mesnetsiz ve komedi " kararı oldu mu...? Ben duymadım, şahit olmadım....

Gercekten ayri ayri Programlari seyrediyoruz!.
Alıntı:
Sanırım şaka yapıyorsun...O cümleyi tabii ki ben söyledim...

Iyi yahu, bende yavas yavas Bunadigimi zannediyordum!.
Alıntı:

Söyle anlatmaya kalkayim!.

YSK´nin ilk sözü neydi?.

Sayimlari ilk günde tamamlayacaklari degilmiydi?.

Bu benim icin Bir Erkek sözü algilamasina sebep oldu!.

Ikinci davada, ayrintilari anlatmaya basladiklarinda, sayimda oynanan oyunlara, ücten fazla sayilan Sandiklara Itirazlari olunduguna hic bir sözlerinle dayanmamalari, benim icin Milletin Itibarina Tecavüz edisinin Belgeseli olarak algilamam!.

Itirazlar olup, islak imzalarin olmadigi icin, bunlarin sayima gecmemesini nasil algilarsin?.
Alıntı:
Temcit pilavı gibi aynı şeyi tekrar etmenin bir anlamı yok...

Her zaman tekrarlamamin sebebi, bazi seyler cok cabuk Masa altina düsüp unutulmasindan olusuyor!.

Alıntı:
Hüda-Par, yüzdelik olarak, Türkiye genelindeki oy oranı olarak esamesi okunmayan bir parti...Hiçbir etkisi yok...

Parlamentoya Üc vekille girmeye basarmadimi yani?.

Alıntı:
Bu saatten sonra Hüda-Par'ın esamesinin okunacağını düşünmüyorum...Ama ne dersem diyeyim sen hala aynı şeyi tekrar edeceksin, bunu anlıyorum...

Adaylarin Kirmizi cizgisini hatirliyormusun?.

Belgelenmis Domuz Baginla Suikast yapmislarla ayni siralarda oturup, Kirmizi cizgilerinden bahsedenleri ben Adam yerine bile koymuyorum!.

Sinan Ogan´in sözlerini tavaya atarsak, Parlamentodan kendisi cikmasi lazim!.

Nede olsa Cocuk Katili PKK Mektubunu okutan AKEPE ile ayni siralarda, Silah Arkadasinin Ölümünden Süpheli kesimle yakinlarda bulunuyor!.

Bunun Kirmizi Cizgisi, Cildinden ileri gitmediginin Belgeseli degilmi`.

Son aciklamalarinda Kirmizi cizgisinden bahsederken 100´de Bes Oyunla Utanmaz sartlardan bahsederken, bununla hic bir savasa gidilemeyeceginin düsüncesindeyim!.

Cevremdede, Renk Göstermek en önemli oldugunu cok Bahsettiler, Yeri gelindiginde, Sayin Demirtas Lakabini bile taktilar!.

Buna Karsilik olarak bende ona Sayin Binali ismini takmistim!.

Bu zaman, sadece Renk Gösterme degil, Civiyi dibine vurmak gerekir!.

Ikinci oylamaya hic lüzum olmamasi lazimdi!.

Bunlar Milleti düsündügü degil, Sahsi Söhretine Milleti Sattilar!.

Türkiyede
yasamasa bile!.
Eski 16.05.2023, 11:23   #16
Bursalı68
Yönetici

Alıntı:
Gercekten ayri ayri Programlari seyrediyoruz!.

Iyi yahu, bende yavas yavas Bunadigimi zannediyordum!.

Söyle anlatmaya kalkayim!.

YSK´nin ilk sözü neydi?.

Sayimlari ilk günde tamamlayacaklari degilmiydi?.

Bu benim icin Bir Erkek sözü algilamasina sebep oldu!.

Ikinci davada, ayrintilari anlatmaya basladiklarinda, sayimda oynanan oyunlara, ücten fazla sayilan Sandiklara Itirazlari olunduguna hic bir sözlerinle dayanmamalari, benim icin Milletin Itibarina Tecavüz edisinin Belgeseli olarak algilamam!.

Itirazlar olup, islak imzalarin olmadigi icin, bunlarin sayima gecmemesini nasil algilarsin?.

Her zaman tekrarlamamin sebebi, bazi seyler cok cabuk Masa altina düsüp unutulmasindan olusuyor!.

Parlamentoya Üc vekille girmeye basarmadimi yani?.

Adaylarin Kirmizi cizgisini hatirliyormusun?.

Belgelenmis Domuz Baginla Suikast yapmislarla ayni siralarda oturup, Kirmizi cizgilerinden bahsedenleri ben Adam yerine bile koymuyorum!.

Sinan Ogan´in sözlerini tavaya atarsak, Parlamentodan kendisi cikmasi lazim!.

Nede olsa Cocuk Katili PKK Mektubunu okutan AKEPE ile ayni siralarda, Silah Arkadasinin Ölümünden Süpheli kesimle yakinlarda bulunuyor!.

Bunun Kirmizi Cizgisi, Cildinden ileri gitmediginin Belgeseli degilmi`.

Son aciklamalarinda Kirmizi cizgisinden bahsederken 100´de Bes Oyunla Utanmaz sartlardan bahsederken, bununla hic bir savasa gidilemeyeceginin düsüncesindeyim!.

Cevremdede, Renk Göstermek en önemli oldugunu cok Bahsettiler, Yeri gelindiginde, Sayin Demirtas Lakabini bile taktilar!.

Buna Karsilik olarak bende ona Sayin Binali ismini takmistim!.

Bu zaman, sadece Renk Gösterme degil, Civiyi dibine vurmak gerekir!.

Ikinci oylamaya hic lüzum olmamasi lazimdi!.

Bunlar Milleti düsündügü degil, Sahsi Söhretine Milleti Sattilar!.
Bence de aynı programları seyretmiyoruz veya bakış açılarımız farklı...

Sonucu etkileyen ne var...? YSK nın sayılarıyla, AA nın sayıları tutuyor mu...? Evet tutuyor....Peki oy sayımı esnasında bir kural değişikliği yapıldı mı...? Hayır...Çok bariz şekilde oylamanın sonucuna etki edecek bir hukuksuzluk yapıldı mı...? Yine hayır....

Neymiş " tekrar tekrar oylar sayılmış "....Eeee itiraz olduğunda YSK ne yapacak peki...? İtirazlara bakarak inceledi ve ne oldu SONUÇ DEĞİŞMEDİ....! Sanırım sen 2018, 2019 daki gibi bir haksızlık, hukuksuzluk olmasını umuyordun, ancak öyle olmadı...

Bildiğim kadarıyla 3 değil 4 vekil çıkartılar.

Bunun bizler için sorun olmadığını söylemiyorum, ancak ona bakarsan bugün HDP li diye tanımladığımız vekilleri, hatta daha da radikal olan ve PKK ile dirsek temasında olan vekilleri ilk kez CHP, kendi listelerinden meclise sokmuştu...

Hatta günümüze bakınca CHP li Sezgin TANRIKULU, terörist cenazelerine giden biri değil mi...? Bursa milletvekili Orhan SARIBAL, Atatürk'ü " Dersim Katliamcısı " anlamında niteleyen biri değil mi...?

Ayrıca CHP listelerinden eski AKP liler, Fetöcüler, siyasal islamcılar...vb. 37 vekil meclise girmedi mi...? Hüda-Par'ın 3-4 vekilini AKP meclise soktu diye eleştiriyorsun da diğerlerine niçin sesini çıkartmıyorsun...? Tencere dibin kara senin ki benden kara....Onların siyasal islamcıları kötü de diğerleri iyi mi...?

Bu anlamda bana problemsiz bir tane siyasi parti gösterebilir misin Türkiye'de...?
Eski 16.05.2023, 12:21   #17
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Tencere dibin kara senin ki benden kara....

Anlasilan anlasildigindan daha kara!.

Alıntı:
Sonucu etkileyen ne var...? YSK nın sayılarıyla, AA nın sayıları tutuyor mu...?

Hangi saatten sonra baskiya dayanamayip tuttu?.

TELE1 bu Kumpasi bozmasaydi RT onlara göre 80´lerde olacakti!.
Alıntı:
Bunun bizler için sorun olmadığını söylemiyorum, ancak ona bakarsan bugün HDP li diye tanımladığımız vekilleri, hatta daha da radikal olan ve PKK ile dirsek temasında olan vekilleri ilk kez CHP, kendi listelerinden meclise sokmuştu...

Tencerenin icindeki Nohuta, Makarna karistiriyorsun, beraberinde bu Pismez!.

Eger HDP Terör ITLERI PKK ile baglantilari tespit edilmisse, neden senelerce Parlamentoda yerlerini almakta?.
Gercek deliller varsa, bunu tespit edip, Partiyi Kapatmak o kadar zormu?.

AKP algi operasyonunda onlari desteklemiyor diye hepsini denemedilermi?.

AKP HDP´ye güvenmeyip, Dogu Anadoluyu PKK ITLERINLE Esir almaya calismamisti?.

AKP, PKK ITLERINE yeniden eleman göndermedimi?.

Bunlarin hepsi olurken hangi Programlari seyrediyordun?.

AKP PKK Itlerinin Mektubunu Parlamentoda okutmadimi?.

Alıntı:
Hatta günümüze bakınca CHP li Sezgin TANRIKULU, terörist cenazelerine giden biri değil mi...?

Aslini arastirmadan ne kadar Kulaktan dolduruldugunu ispatlamaya calisayim bari!.

Alıntı:
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından "Yalancılara, iftiracılara işte yanıt..." notu ile bir video paylaştı. Videoda, Grup Başkanvekili Özgür Özel, AKP Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ın CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu TBMM Genel Kurulu'nda konuşma yaptığı sırada söylediği "gittiğiniz terörist cenazeleri" sözüne tepki gösteriyor ve görüntülerin "photoshoplu" olduğunu vurguluyor. Özgür Özel, Genel Kurul'daki konuşmasında şu ifadeleri kullanıyor: "Bakın ben aylardır gördüğüm görüntülerden ve yapılan işten o kadar utanç duyuyorum Türkiye medyası adına ama görülüyor ki buna inanan milletvekilleri var. Şimdi size açıkça söylüyorum. Bu konu benim özel bilgimde ve özel ilgi alanımda. Sayın Sezgin Tanrıkulu'nun, Diyarbakır önceki Baro Başkanı Tahir Elçi'nin cenazesindekş tabutun üzerine PKK bayrağı photoshoplanmış bir tane bu var dönen. İki... Sayın Sezgin Tanrıkulu'nun çiçek koyduğu söyleniyor, teröristin mezarına. O görüntüler Uludere'de yanlışlıkla bombalanan zavallı köylülerin. Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi de oraya ziyaret yaptı, çok sayıda Ak Partili bakan da oraya gitti ziyaret yaptı. Üçüncü bir görüntü var, o da yine photoshoplanmış. bu sefer DHKP-C'nin bir ambemiyle... o görüntüde de cenazedeki kişi Aziz Güler Türkiye'de tek bir suçu olmadığı ve IŞİD bombasına basarak öldüğü, sınırın birkaç kilometre dışında buzdolabında bekletildiği için bizzat benim Mahir Ünal'la karşılıklı diyalogla, Numan Kurtulmuş'un ailesine müjdelemesiyle Türkiye'ye getirilen, cemevindeki bir cenaze. Sezgin Tanrıkulu gözünüze bakarak şunu söyledi: 'Ben eğer terörist cenazesine katıldıysam Allah benim belamı versin.' Şimdi çıkın ve şunu söyleyin: Bu üç photoshoplu görüntü dışında eğer namus için ahlak için vicdan için bir tek CHP'linin -Sezgin Bey ve bu gruptaki herkes- photoshopsuz bir terörist cenazesi varsa namus için söyleyin. Yoksa bu iddiayı dile getirmek ve geri almamak namussuzluktur."

Originali suradadir!.

https://chp.org.tr/haberler/chp-gene...ara-iste-yanit

Duydum bu iftirayi simdiye kadar ama, arastirmaya bile hic lüzum duymamistim!.

Sadece senin icin arastirirken, Google´de ilk siralarda Soylu sunu dedi diye okuduktan sonra, geri kalan basliklara sadece bakip, yandas gazetelerin kaynaklarini gördüm!.

Bir esrarengiz olay daha aciklanmis oldu bu durumda, cogunlukla Yandas Medyadan etkilendigin degilmi?.

Bir adim daha ileri gidersem, sen onlara inaniyorsun bende bunlara!.

Sayet onlarin dedikleri gercekleri göstermis olsaydi, Serefli, Namuslu bir Yargic coktan bunun pesine düsmüs buluna bilinirdi degilmi?.

Türkiyede
yasamasa bile!.
Eski 16.05.2023, 12:42   #18
Bursalı68
Yönetici

Alıntı:
Anlasilan anlasildigindan daha kara!.

Hangi saatten sonra baskiya dayanamayip tuttu?.

TELE1 bu Kumpasi bozmasaydi RT onlara göre 80´lerde olacakti!.

Tencerenin icindeki Nohuta, Makarna karistiriyorsun, beraberinde bu Pismez!.

Eger HDP Terör ITLERI PKK ile baglantilari tespit edilmisse, neden senelerce Parlamentoda yerlerini almakta?.
Gercek deliller varsa, bunu tespit edip, Partiyi Kapatmak o kadar zormu?.

AKP algi operasyonunda onlari desteklemiyor diye hepsini denemedilermi?.

AKP HDP´ye güvenmeyip, Dogu Anadoluyu PKK ITLERINLE Esir almaya calismamisti?.

AKP, PKK ITLERINE yeniden eleman göndermedimi?.

Bunlarin hepsi olurken hangi Programlari seyrediyordun?.

AKP PKK Itlerinin Mektubunu Parlamentoda okutmadimi?.

Aslini arastirmadan ne kadar Kulaktan dolduruldugunu ispatlamaya calisayim bari!.

Originali suradadir!.

https://chp.org.tr/haberler/chp-gene...ara-iste-yanit

Duydum bu iftirayi simdiye kadar ama, arastirmaya bile hic lüzum duymamistim!.

Sadece senin icin arastirirken, Google´de ilk siralarda Soylu sunu dedi diye okuduktan sonra, geri kalan basliklara sadece bakip, yandas gazetelerin kaynaklarini gördüm!.

Bir esrarengiz olay daha aciklanmis oldu bu durumda, cogunlukla Yandas Medyadan etkilendigin degilmi?.

Bir adim daha ileri gidersem, sen onlara inaniyorsun bende bunlara!.

Sayet onlarin dedikleri gercekleri göstermis olsaydi, Serefli, Namuslu bir Yargic coktan bunun pesine düsmüs buluna bilinirdi degilmi?.
Öncelikle Sezgin TANRIKULU gibi olan vekil için söyleyeyim...Bu vekilin bir tane değil vukuatı...Defalarca...Ve yıllardır bu vukuatları sürekli devam eden bir vekil...CHP yalanlayacak tabii ki ne yapmasını bekliyorsun...?

Seçim gecesi TELE1 oyunu bozmuş muş...Hiç güleceğim yoktu...Yapma be arkadaş, YSK, AKP, AA .vb. nin karşısında TELE1 in esamesi okunmaz...Örneğin ben çoğunlukla HaberTürk te izledim seçimi...Tekrar sayımlar, itirazlar orada da gündeme geldi, ancak sabaha kadar izlediğimizde öyle ahım şahım bir sıkıntı gözükmedi ve sonuçlar yerli yerine oturmaya başladı....Kaldı ki bunu CHP bile farklı dille de olsa teyid etti zaten...Öküz altında buzağı aramanın da anlamı yok....Başarısızlığa da kılıf bulmaya çalışmanın da anlamı yok...Bunlarla bir yere varılmaz....

%80 den de başlayabilirdi....Oy sayımlarında, en kolay verilerin girdiği şehir veya bölgelerden veriler daha hızlı gelir...Bunun mantığı doğrudur....AKP de daha çok küçük yerleşim birimlerinden daha fazla oy aldığı için ilk başlangıcın yüksek gözükmesi kadar normal birşey yok...Bunu artık siyasetin içindekiler de vatandaş da anlamalı...

Bir işi yaparken kısa sürecek olan iş, uzun sürecek olan işi BEKLEMEZ...Önce kısa süren iş yapılır...Bu iş hayatında bile bir kuraldır...

Önce büyük şehirlerin verileri beklense 3 günde seçim sonucu çıkmaz....!

Ha bunu algı olarak anlayanlar varsa da buyursun algılasın, ne diyeyim....

CHP içerisine giren eski HDP liler, hatta PKK lılar zaten partileri kapatıldığı için CHP listelerinden girdiler...Sonrasında bir sürü parti açıldı kapandı...Bunlar bilmediğimiz şeyler değil....Ama sen hala kalkıp " siyasal islamcıların ve AKP eskilerinin, ülkeyi fetöye peşkeş çekmiş olanların " CHP listelerinden meclise girmelerine tek laf edemiyorsun, aynı yöntemle Hüda-Par meclise girdi diye çemkirip duruyorsun....Nasıl bir çifte standart sahibisin ki...?

Ben HER İKİSİNE DE KARŞIYIM...!

Bu konular nohut-pilav lakırtısıyla olacak şeyler değil....Ya ciddisindir, ya değilsindir...
Eski 16.05.2023, 13:19   #19
OkyanusunKalbi
WoodStock

Bursalı hdp’nin anadili konusunda onlardan taraftın sanıyorum. Şimdi hdpnin CHP’yi dışardan desteklemesini eleştiriyorsun. Akp’ye yıllardır hdpliler oy verirken kimse bir şey demiyor da CHP’yi destekleyince neden milliyetçiliğiniz tutuyor.
4 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 16.05.2023, 13:23   #20
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Bu konular nohut-pilav lakırtısıyla olacak şeyler değil....Ya ciddisindir, ya değilsindir...

Taze taze AKEPE´nin PKK´ya eleman götürdügü/yolladigi belgelendi!.

Fetö/PKK diyorsunda, Parlamentoya arastirma önergesi verildiginde, kimler arastirmaya engel oluyor?.

Sadece bu gercek, ne kadar yandasci oldugunu göstermekte!.

Deliller ellerinde olsaydi, AKEPE/MHP bunu 5 Metrelik Pankartlarla medyaya sunamazmiydi?.

Soylu ne zaman dogru söyledi, AKEPE´liler Milletin bulamadigi Sogan´i Gözlerine batirarak, nasil fil gözyaslari döktüklerini unuttunmu?.

PKK ITINE tapan AKEPE, ne kadar bunlara taptigini unuttunmu?.

Davul Zurnayla bunlari dagdan indirdiklerini unuttunmu?.

PKK Itlerine Sehitlik kuran, ilk kursunu atan PKK Itin Büstünü bile ITLERIN Giris kapisina yapilmasina AKEPE izin vermedimi?

Hangi ülkede yasiyordun bunlar olurken, Arsivimi acip, delilleri dökmekten hic geri kalmam bu durumda!.

Dogu Anadoluda, PKK Itlerine Köy Koruyucularin isimlerini kimler verdi?.

Türkiyede
yasamasa bile!.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
açıklama, alacağız, ikinci, millet, ortak, seçimi, turda, İttifakından

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)