Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 18.07.2022, 11:40   #1
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cübbeli Ahmet'e belaltı vuruş: Kasetleri var

İsmailağa Cemaati’nin merhum lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu, kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ye ilişkin çok ağır iddialarda bulundu. Cübbeli Ahmet Hoca, kendisini ciddiye almadığını söyledi.

Saadeddin Ustaosmanoğlu, Ahmet Mahmut Ünlü’nün kasetleri bulunduğunu bunları açıklayacaklarını söyledi.
Youtube üzerinden 4 saatlik bir video yayınlayan Saadeddin Ustaosmanoğlu, bu videodaki açıklamalarının fragman olduğunu, henüz filmin başlamadığını belirtti.

Ahmet Mahmut Ünlü’nün Endonezya’dan kadın misafirleri geldiğini öne süren Saadeddin Ustaosmanoğlu, aracı olan kişinin adının verip bunun ayrıntılarını anlatacaklarını söyledi.

“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’yü “Erkeksen şeyhliğini açıkla, açıkla da videolarını patlatalım” diye tehdit eden Saadeddin Ustaosmanoğlu, “Evet, Cübbeli Ahmet Mahmut artık perttir” dedi.

CÜBBELİ AHMET HOCA KONUŞTU

Saadeddin Ustaosmanoğlu'nun açıklamaları üzerine Odatv'ye konuşan Ahmet Mahmut Ünlü bu açıklamaları ciddiye almadığını belirterek, "Mahmut Efendi'nin cenazesinde mehdi oradaydı namaz kıldı. İşte efendim Mahmut Efendi tabuttan bir teveccüh etti, Tayyip Bey sessiz duruma döndü mealinde şeyler söyleyen bir kişiyi ben ciddiye almıyorum, muhattab almıyorum" dedi.

HER ŞEY VEHHABİLİK UYARISINDAN SONRA BAŞLADI

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye yönelik "kaseti var" iddiaları kendisinin Vehhabi tehlikesi konusunda uyarılarda bulunmasından sonra başladı.

Yakın bir süre önce ölen İsmailağa cemaatinin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu'nun sosyal medya platformlarında paylaşılan videosunun ardından kaset konusunu sosyal medyada FETÖ'cü olduğu bilinen hesaplar da işlemeye başladı.

Kaset konusunu gündeme getiren Saadeddin Ustaosmanoğlu'nun bir diğer özelliği ise İBDA-C terör örgütü üyeliğinden ceza almış olması. Saadeddin Ustaosmanoğlu İBDA-C'nin lideri Salih Mirzabeyoğlu ile 1998 yılında Tuzla'da yakalanmışlardı.

Odatv.com

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.07.2022, 11:46   #2
Insanlikarayan
Müdavim

Standart Cevap: Cübbeli Ahmet'e belaltı vuruş: Kasetleri var

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’yü “Erkeksen şeyhliğini açıkla, açıkla da videolarını patlatalım” diye tehdit eden Saadeddin Ustaosmanoğlu, “Evet, Cübbeli Ahmet Mahmut artık perttir” dedi.

Zaten Yatak Odalarina kadar girip, Kaset cetiginiz bilinmekte yahu, hem zaten zamanindada kendisi demisti, Erkeklerlede Kasetim olabilir diye!.

Ayni anda ama Hiyari Patlicani ve Siseleri Mindar edenleride bizler biliriz!.

Derler ya, Sise Icindeki gibi durmaz!.

Bizler icindekilerle yetinirken, Siselere karsi Askini ortaya koyanlarida Siralarinizda gördük!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.07.2022, 20:32   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Standart Cevap: Cübbeli Ahmet'e belaltı vuruş: Kasetleri var

Bu herifin din adına çıkıp açıklama yapması, din adamı kisvesi giymesi rahatsız etmiyor ama şeyhliğini açıklaması rahatsız ediyor demek diğer dinci yobazları ve kasetle tehdit ediyor.

Ulan! sizin inandığınız ne varsa ben inanmıyorum....

4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
ahmete, belaltı, cübbeli, kasetleri, vuruş

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)