Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 22.12.2019, 12:56   #71
Cimcimecik
Uzman Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: New York Times Yazdı: Türkler Sürüler Halinde Ülkeyi Terk Ediyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi alkanaga Mesajı göster
Hahh işte kasteddiğim de bu. İyi kötü bir Hristiyan nüfus barındırıyor. Bu suretle tahammül etmek zorundalar. Zira Müslümanlık demokrasi ile çelişir. Benzer gösteriler diğer ortadoğu ülkelerinde olsaydı sen seyreyle tantanayı...
Bizim halkımız da çoğunlukla müslüman. Bizde de iyi-kötü bir demokrasi var. En azından aksamalı da olsa seçimlerle gelip seçimlerle gidildi. Hâlen de seçimler yoluyla mevcut hükumetin gideceğinden söz edebiliyoruz.

Bertrand Russell
Cimcimecik'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 22.12.2019, 13:00   #72
alkanaga
Uzman Üye

Standart Cevap: New York Times Yazdı: Türkler Sürüler Halinde Ülkeyi Terk Ediyor

Bravo.. Cimcimecim. Demek ki sen Şeriat yanlısı değilsin. Ama ülkede o kadar şeriat yanlısı adam var ki, bulsa diğerlerini bir kaşık su da boğacak.
http://www.youtube.com/watch?v=MJP262dpJ2c
4 Üyemiz alkanaga'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.12.2019, 14:11   #73
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cimcimecik Mesajı göster
Bizim halkımız da çoğunlukla müslüman. Bizde de iyi-kötü bir demokrasi var. En azından aksamalı da olsa seçimlerle gelip seçimlerle gidildi. Hâlen de seçimler yoluyla mevcut hükumetin gideceğinden söz edebiliyoruz.

Secimlerle gidip, Kayyumla geldigini görmedigini zannediyorum!.

Alıntı:
Bizde de iyi-kötü bir demokrasi var.
Kayyum Demokrasisimi?.

Yoksa Adalari ve Vatan Topraklarini Parsel Parsel Düsmana veren Hiyanetimi?.

Dibine Not: Fitratlarina Vatan Hainligini Kizgin Demirle Yazdirmislar!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.12.2019, 14:47   #74
Cimcimecik
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Dibine Not: Fitratlarina Vatan Hainligini Kizgin Demirle Yazdirmislar!.
Seninle uzayan kısır tartışmalarımız yüzünden diğer üyeler forumdan soğudu. Seninle tartışmayacağıma dâir onlara söz verdim. Sözümü epeyce tuttum da. Pek çok sataşmana cevap vermedim. Ama daha önce de söylediğin ve benim de seni forum yönetimine birkaç kez şikayet etmeme sebep olan şu "vatan haini" hakaretin yüzünden sana ağır bir cevap yazmak zorunda kaldım.

Canan seni bir kez daha uyardı. Ama yine kâr etmedi. Saçmalıklarına itiraz eden, farklı düşünen insanları faşistçe "vatan haini" diye niteleme hakkına sahip değilsin. Vatan sevgisi senin faşist zihniyetinin tekelinde değil.

Nazım'ın dizelerinden esinlenerek:

Vatan aptallıklarınsa, asılsız saçma sapan laflarınsa evet ben vatan hainiyim.

Can Yücel'in bir sözünden esinlenerek de:

Vatan haini sensin, kızgın demir de ... ...

Bertrand Russell
Eski 22.12.2019, 15:30   #75
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cimcimecik Mesajı göster
Seninle uzayan kısır tartışmalarımız yüzünden diğer üyeler forumdan soğudu. Seninle tartışmayacağıma dâir onlara söz verdim. Sözümü epeyce tuttum da. Pek çok sataşmana cevap vermedim. Ama daha önce de söylediğin ve benim de seni forum yönetimine birkaç kez şikayet etmeme sebep olan şu "vatan haini" hakaretin yüzünden sana ağır bir cevap yazmak zorunda kaldım.

Canan seni bir kez daha uyardı. Ama yine kâr etmedi. Saçmalıklarına itiraz eden, farklı düşünen insanları faşistçe "vatan haini" diye niteleme hakkına sahip değilsin. Vatan sevgisi senin faşist zihniyetinin tekelinde değil.

Nazım'ın dizelerinden esinlenerek:

Vatan aptallıklarınsa, asılsız saçma sapan laflarınsa evet ben vatan hainiyim.

Can Yücel'in bir sözünden esinlenerek de:

Vatan haini sensin, kızgın demir de ... ...

Alıntı:
Ama daha önce de söylediğin ve benim de seni forum yönetimine birkaç kez şikayet etmeme sebep olan şu "vatan haini" hakaretin yüzünden sana ağır bir cevap yazmak zorunda kaldım.

Yani konu icinde sorulan Kayyumlara, Parsel parsel satislara deginmeden, Üstüne oturmak niyetinde oldugunumu simdi acikladin?.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
ediyor, halinde, sürüler, terk, times, türkler, ülkeyi, yazdı, york

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)