Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Hayal Mahsülleri Bürosu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 21.09.2009, 23:47   #1
nuveyla nil turegun
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Deniz Kizi ile sohbet

Deniz Kizi-hanfendi merhabalar ben Deniz Kizi Ruhsar!

Ben-deme, ben gecen sene de, bir ufo gormstum uzerinde apollon heykelinin resimleri vardi hatta ama inandiramamistim kimseyi...

d.k.-Inanin ben gercekim, valla bakin kuyrugum herseyim tastamam!

Ben-Bir dakika bisey soracam dunyanin sonu mu geldi daha demin bu plajda belki bin bes yuz adet insan vardi nereye gitti hepsi birden...

d.k.-bilmiyorum nerden bileyim?...

ben- surda kitap okurken azicik kestireyim dedim ve simdi sizin sesinizle uyandim ya, kimsecikler kalmamis tisunami filan mi oldu yoksa?

d.k-ben burada kimseyi gormedim sadece sizi gordum sezlongta kucaginizda kitap yatiyordunuz tepenizden semsiyeniz kaymisti uyandirayim da hem gunes carpmasin hem azicik sohbet ederiz diye dusundum.

ben-sagolun, iyi, peki hadi sohbet edelim, kimsin, nesin, kimlerdensin, nerden gelir, nereye gidersin?

d.k.-kisisel sorulariniza cevap vermeyecegim, lutfen familyam hakkinda soru da, sormayiniz, futboldan anlamam, alis veris, siyaset, magazin, makyaj ve giyim konularindan hoslanmam!

ben-peki ne konusalim, geriye bir sey kalmiyor zaten, bari su cep telefonumu alayim da bir iki pozunuzu cekeyim sonra bizimkilere anlatinca gene bana deli muamelesi yapmasinlar...

d.k-yapamazsiniz, nafile ugrasi olur cunku cevremizde fotolarimiz cikmayacak sekilde pragmatik bir manyetik alan(!) olusturuyoruz, fotolar cikmaz.

ben-hadi canim yani hic kimse fotografinizi cekemediyse o zaman biz nerden biliyoruz sizin gibi canlilarin varligini...

d.k.-sen hic dinazor fotografi gordun mu ama dinazorlara inaniyorsun oyle degil mi?

ben-ama onlarin fosilleri var bunlar da, varliklarini kanitliyor.

d.k.-bizim de binlerce fersah kumun altinda, mezarlarimizda fosillerimiz var ama insanoglunun teknik ve eko bilgisi henuz oraya ulasamadi.

ben-dogrudur, peki lisanimizi cok guzel konusuyorsunuz nerede ogrendiniz?

d.k.-Antalya halk egitim mermaid kursiyerler okulu'na devam etmistim bir sure...

ben-vay canina memleketimiz egitim konusunda bu kadar ilerledi demek ve artik denizin altindaki koylere bile egitim ulastirilabiliyor, ne guzel, sakin bu bir ruya olmasin?

d.k-bakin gec oldu, simdi gitmek zorundayim, familyamdaki uyeler bana yakamozlarla donus mesaji gonderiyorlar hoscakalin ve soyleyin insan familyanizdakilere; lutfen biraz medeni olsunlar, denizleri kirletmesinler, bizler attiginiz her turlu pisligi size geri iade etmekten, suyun altinda kirlilikten hastalanan yaratiklara acil medikal hizmetler ulastirmaktan cok yorulduk ve geceleri pisliklerinizi size geri tasimaktan kiyilar cop doldu, tasti, goya insaniz diye geciniyorsunuz ama bu rezilliklerinizle planete hic yakismiyorsunuz!

ben-sssey cok haklisiniz ruhsar hanim, soylerim, peki tabii, yani su anda nerdeler bilmiyorum ama sizinle sohbetimiz konusunda bana inansin veya inanmasinlar onlari gorur gormez iletecegim mesajinizi, hepsinin adina ozurlerimi kabul edin lutfen!

............................................BITTI...........................................

Konu nuveyla nil turegun tarafından (21.09.2009 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir..
4 Üyemiz nuveyla nil turegun'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.09.2009, 23:52   #2
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Standart Cevap: Deniz Kizi ile sohbet

Güzel bir mesajdı....
Smyrna'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 21.09.2009, 23:52   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Standart Cevap: Deniz Kizi ile sohbet

Medeni olmanin birazi bile fazla geliyor ya biz insanogluna, yinede iyi mesajdi.

Umarim yakamozlarla gönderilen mesaj gibi, buda anlasilir...

Tesekkürler Nil...

Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
deniz, kizi, sohbet

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)