Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Gezelim & Görelim > Bir Adımda Dünya Turu > Asya

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 07.09.2009, 01:21   #21
Smashmouth
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Pattaya 'Sınırsız Eğlence'nin Merkezi'

Niye iş seyahatine çıkılmaz mı
3 Üyemiz Smashmouth'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 07.09.2009, 01:23   #22
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Smashmouth Mesajı göster
Niye iş seyahatine çıkılmaz mı
Ahanda bu delil elimde

Bir önceki yazında dediğinle de örtüşmüyor hem
3 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 07.09.2009, 23:22   #23
hwkeye
Üye

Elektronik meraklılarına...

burası tayland bangkok da en büyük elektronik ve bilgisayar carsısı yanlız kötü bi haberim var tr den cok ucuz degil haberiniz olsun ...
Alışverişi seven bayanlar için iyi haber. Giyim ve tekstil cok ucuz . Tayland da Türkiyede ki gibi pazarlık cok büyük alışkanlık hatta tayland da biraz fazla abartmışlar alışveriş yaparken fiyat sorum ve söylenen fiyatın yarısından daha azını teklif edin örnegin 1000 baht isterlerse siz 150 baht verin 200 bahta kesin alırsınız
Dısarıdan Bişey yememeye calısın pişmemiş oluyo genelde ve midenizin bozulacagına garanti veririm...

En Büyük tanrılarından Biri Bangkok da yatan Buda

Kesinlikle budaları ve krallarıyla ilgili espiri yapmayın ve dalga gecmeyin bu insanların tek kızdıkları olay bu...
Eski 07.09.2009, 23:29   #24
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Teşekkürler hwkeye, gidip gören birinin anlatması kadar güzel birşey var mı acaba?

(İyiki askere gitmemişin, sayfalar yetmezdi )

O güzelim fareler haşlanmışmı ne öyle

Köpeğin de keyfine diyecek yokmuş
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.09.2009, 22:36   #25
Böcü Dayı
Uzman Üye

Video varda benmi göremiyorum, duyduğum sadece nece konuştuğunu bilmediğim bir bayan sesi.

Videonun sadece altı görünüyor, esas lazım olan yeri görünmüyor bende.
Eski 08.09.2009, 22:39   #26
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Ah Böcü sen adamı öldürürsün yahu....

Müzik o sadece video değil dinle ve oyna diye...
5 Üyemiz Smyrna'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 15.12.2009, 17:22   #27
ReaL
Deniz Sevengillerden

Pattayada Bir Erkeğe 40 Kadın

Hani yazmıştım ya, Phi-Phi adasına giden çiftlerine 10 yıl evlilk garantisi veriyoruz diye… Hah işte Pattaya’ya karı-koca gidenlere de bir haftada boşanma garantisi veriyoruz…

Pataya her erkeğe 40 kadının düştüğü bir sahil kasabası. Bu durumda bana sorarsanız karınla Pattaya’ya gider misin? Ben de kafadan sorarım: Peki sen restorana sefertası ile gidermisin?
Aslında Pattaya, denizi eğlencesi, çevre gezileri ile gerçekten ideal bir tatil beldesi. Orman içinden başlayarak denize kadar inilen Fil Safarisine katılman, Million year Stone Park’ı görmeden, oltadaki tavuğa gölden ok gibi fırlayan timsahları beslemeden, bakıcısının kafasını ısırmayan kaplanlara, timsahlarla, zehir kusan kobralarla, sarmaş dolaş boyna dolanan pitonlarla fotoğraf çektirmeden, 500 hektarlık alana kurulmuş Botanik ve Orkide bahçelerinde sahip Nong Nooch Tropical Garden & Dance Show’u, evlilik seramonisini, düncaya meşhur sonu çok süprizli Alcazar Show’u görmeden dönülmeyen bir tatil beldesidir Pattaya.
Ayrıca deniz tatili isteyenlere, Mercan adası, kızgın kumu, iyi pişmiş ızgara balıkları ve buz gibi biraları ile sizi bekler.

Canınız kumar mı çekti? Malezya’ya günübirlik kumar turuna kaçabilirsiniz. Restoranların havuzlarında olta ile karides veya ıstakoz avlayıp, onları canlı-canlı kaynar suya attırabilir (çığlıklarını duyabilir) veya ızgara yaptırabilirsiniz. (kızmaca yok… Onlar günahkar karidesler, böyle pişiyor bunlar)

Pattaya'da Pizzacı

Biz seyahat acenteleri, bayii turlarını genellikle Pattaya’ya yaparız. Bayii turu dediğimiz de aslında promosyon gezisi. Şirketler satış potansiyelini arttırmak için kotaları tutturan bayilerine bu tür geziler hediye ederler. Bayiler de ağırlıklı olarak Anadolu esnafıdır ve defalarca bu tür gezilere katılmışlardır. Son turumda, ilk defa böyle bir tura hem de uzak doğudan katılan bir bati, yanıma yaklaşarak fısıltıyla sordu.
- Abi burada ki kadınların burnu yuvarlak, gözleri üçgen. Acaba diğer organlarında da farklılık var mıdır?

- Vardır kardeşim, kare onlarınki!

- Uymaz ki abi?
Neyse; Gelelim Tayland’ın meşhur masajına. Çeşitleri var. Yağlı, yağsız, Ayak, Yüz, Baş, El, Tai SPA ve Body… Kimi ağrıyan, kimide sızlayan’ bölgelerine göre seçim yapıyor.

Ben ayağı ağrıyanlardan biri olarak 1.5 saatlik masajın 1 saatini gıdık kriziyle geçirdim. SPA’yı ise genelde kızlar tercih ediyor. Anlatılanlara göre orana-burana çiçek-böcek krem falan sürüp hoş kokular yayarak bi ton para alıyorlar. Gelelim Body masajına. Bu da kendi içinde ikiye ayrılıyor. ‘’İşlem sonu şifreli veya şifresiz’’. Sistem şöyleymiş…miş diyorum, çünkü gidenler anlatıyor. Ben, asla böyle şeyleri tasvip ve tavsiye etmiyorum. Asla!
Rivayete(!) göre; yer ‘’Sabai Land’’. 5 katlı eski bir otel. Alt katı akvaryum diye adlandırılıyor. Camın arkasında yaklaşık 100 civarı harbi diplomalı masajcı kız var. Niteliklerine göre ayrı bölümlerde oturuyorler. Her birinin boynunda bir numara asılı. Camın arkasında kalan ve kızlara bakan barda otururken talep ettiğiniz kızın numarasını ‘’baş memura’’ söylüyor ve onun verdiği fişle kasada ödemenizi yapıyorsunuz. Masaj ücretleri nitelik, yetenek ve güzelliklerine göre 2, 3 bin baht arası değişiyor. (1 dolar=40 baht). Budha Selamı ile sizi karşılayan masajcı kız ile yukarı çıktığınızda loş ışıklı, hoş müzikli, jakuzili, su yataklı, yuvarlak karyolalı, berjer koltuklu, duvar ve tavanları aynalı bir oda sizi bekliyor.

Tavşan kılıklı garson kızın getirdiği kokteylinizi Berjer koltukta yudumlar ve jakuziniz dolarken, masajcı kız, sizin çoraplarınızı v.s çıkarıyor. İçkinizin son yudumlarını jakuzide alırken de o diğer uçta ayaklarınıza masaj yapılıyor. İyice temizlendiğinize emin olduktan sonra köpür-köpür köpürttükleri su yatağına sizi yüzüstü yatırıyorlar. 40 kiloluk Tai kızlarının kalça kemikleriyle vücudunuzun her bir bölgesine yaptıkları body masajı sizi inim inim inletebiliyor (muş).

Daha sonrasını bilemiyorum. Çünkü gidenler burada kestiler hikayeyi. Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış. Bana kalsa hikayeyi şöyle tamamlardım. ‘’Daha sonra kız, adamın don lastiğini çıkarıp sapan yapıyor ve..’’
Akşamları sahil caddesi çok renkli ve hareketli. Işıl ışıl. Alış veriş için de ideal. Ara sokaklarda ise sağlı sollu ‘’gogo bar’’ lar var. Hani kızların metal direklere asılarak dans ettikleri barlardan. Yanımda Taylan’a ilk kez gelmiş olan çok sevdiğim bir dostum var. Zaten şokta, aldım onu hiç ‘’ön bilgi’’ vermeden Coconut isimli ‘’Pinpon Show’’ a soktum. Her zamanki klasik numarama başladım. Burada kızlar normal bir şekilde dans ederken aniden sahnede pinpon topu ile basketbol oynamaya, diğeri sigara içmeye başlıyor. Tabi ‘’uzuvları’’ ile. Basketin bir zararını görmedim ama diğeri kesin ‘’rahim kanseri’’ yapar. Ben o anda hemen garsonu çağırıp bir şeyler ısmarlamaya başlıyorum.

Arkadaşım şokta…’’Cem, Cem, Cem bak Cem’’ ha bire dürtüyor beni dirseği ile… Oralı değilim. Ben garsonla konuşuyorum. 1 dakika süren show bitiyor. Arkadaşım heyecanla anlatıyor N’oldu n’oldu biliyormusun?.. Var ya..kadınlar.. Hadi yaaaa. Kaçırdık desene. Neyse bir başka kız çıkıyor elinde kola şilesi. Hareket malum..Tirbuşon..Arkadaşımdan müsaade isteyip hemen tuvalete gidiyorum. İki-üç show’u arka arkaya izleyen arkadaşım daha bir şokta. Nasıl nefes nefese anlatıyor. Ben artık, balon da patlatsalar, borazan da çalsalar, jilet veya 20 md kurdela da çıkarsalar olayı kaçırıyorum! Çok üzülüyor arkadaşım görmedim diye. Çoook..

Blog.Milliyet/Barakuda Cem

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 15.12.2009, 17:38   #28
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Cem'in arkadaşı gibi ben de şoktayım.

Ayrıca Cem'in anlatımıda ayrı bir dehşet.

Değil Pattaya'ya gitmek adını bile andırtmam ben sevgilime bundan sonra...

Eski 11.01.2010, 16:39   #29
ReaL
Deniz Sevengillerden

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.01.2010, 16:42   #30
AngeL
Üye

Disarisi kar dolu soguk simdi sicak o guzel yerlerde olmak vardi guzel yerlermis

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
eğlence, eğlencenin, gece, hayatı, pataya, pattaya, pattaya gece hayatı, sınırsız, tayland, taylandda

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)